TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problemy ze sterownikiem nVidia

problemy ze sterownikiem nVidia
« dnia: 09 Luty 2011, 15:22:54 »
witam,
szukałem podobnego tematu przez wyszukiwarkę, lecz nie znalazłem, więc zakładam nowy.

mam komputer z kartą graficzną nVidia GeForce 8500GT, wcześniej śmigałem na Windowsie Vista. mniej więcej raz na pół roku miałem jakieś dziwne zjazdy systemu, więc kilkukrotnie robiłem czysty install Okien od nowa. po jakimś czasie doszedłem do konkluzji (nie pytajcie jak, już nie chce mi się opowiadać :D), że to sterownik właśnie tej karty graficznej zawiesza mi system. po ostatnim zjeździe, pogrzebałem trochę w necie, i dowiedziałem się, że mnóstwo userów Visty ma z tym problem, więc stwierdziłem, że mam dość i przeniosłem się na Windowsa 7, pewien, że tutaj problemów z tym sterownikiem nie będzie.

jednak, 3 dni po instalacji, zaczęło się od nowa - komputer wieszał się już na boot screenie, a jak już system się uruchomił, to zamrażał się po kilku minutach od zalogowania. uruchomiłem komputer ponownie w trybie awaryjnym, odinstalowałem sterownik i uruchomiłem system normalnie - działa. żeby działał, muszę przy każdym uruchomieniu odinstalowywać od razu świeżo i automatycznie zainstalowany przez Windowsa sterownik do karty, ale kurde, jak tu normalnie pracować bez sterów do grafiki?!

panowie (i panie), błagam, pomóżcie, co mam robić?

w razie potrzeby info o kompie z DxDiag:

------------------
System Information
------------------
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.100618-1621)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: G33M-S2
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU     E6550  @ 2.33GHz (2 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2046MB RAM
Page File: 1052MB used, 3040MB available