TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft publicznie zademonstruje Windows 7

Odp: Microsoft publicznie zademonstruje Windows 7
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Czerwiec 2008, 19:40:02 »
Gry, programy i i skórki zmieniające wygląd oraz zmodyfikowane pliki do nich??
To kiedy była premiera tego systemu do jakoś do mnie wiadomość nie dotarła  :P
To chyba fake te gadżety do siódemki, za wcześniej na cokolwiek na ten system, no chyba że naprawdę wyjdzie w 2009 roku jak wielcy MS nie wszyscy ale jednak mówią.
Chyba za szybko, miały być 3 lata od premiery Visty.  Jeśli tak jednak będzie to jakieś Aplhy chyba niebawem się pojawią  ;)

Edit:

I chyba stało się bo o ile dobrze wydedukowałem MS naciska na producentów sprzętu do testowania bety Win7 i jak najszybszego odsyłania tylko im wyników tych testów co do kompatybilności z nim, ma być z tym lepiej niż z Vistą, poza tym sam Win7 określany jest może nie jako Sp2 do Visty ale ma mieć takie znaczenie jakie miało Sp2 dla Win XP.
Zapowiada się ciekawie, w sumie to miała być ewolucja Visty a zmiany chyba będą tak daleko idące że nie chcą nazywać nowego wydania Sp2 a nowym systemem, może i lepiej napewno napędzi sprzedaż bo Vista nie schodzi najlepiej  ::)
Czekam niecierpliwie na nowe wiadomości o Se7en  8)
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2008, 20:03:33 wysłana przez Huvi85 »