TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do karty TV PVR2 2000H Leadtek.

Sterowniki do karty TV PVR2 2000H Leadtek.
« dnia: 24 Styczeń 2011, 19:33:34 »
Witam wszystkich.
Problem z Leadtekiem znany na forach całego świata, czyli jego kiepskiego softu do niezłego sprzętu, dlatego nie chcę przynudzać, ale mój  problem polega na tym, że , jak wiadomo (boleśnie i nerwowo:-D ) zainteresowanym, nowe stery i soft umieszczone oficjalnie na stronie Leadteka dla Win7 z własnymi instalerami  po prostu nie działają  / czytałem gdzieś rozbrajającą odpowiedź firmy dla poirytowanego użytkownika mniej więcej w tonie, że - niestety - problem jest i na razie użytkownik  musi sam ruszać głową / .Niestety, te stery są , jako oficjalne , updatowane na siłę przez Ms  po każdej próbie ich usuwania , gdy się chce umieścić inne , nieoficjalne,bez instalera, nie podpisane , ale działające. Tzn. działały dotychczas   po każdej nowej instalacji  , ale ostatnio , widocznie po nowych updatach z Ms, Win 7 stał się bardzo "agresywny"  w decyzjach i ma w nosie użytkownika. Praktycznie nie da sie tego zrobić z menedżera urządzeń , bo po usunięciu złych sterów i żądaniu rebootu albo ładują się ponownie po starcie , albo , po rozłaczeniu neta są puste miejsca bez opcji zainstalowania nowych sterów. I tak w kółko Macieju, robi się bałagan w rejestrze, logach w róznych miejsach, to się gryzie wszystko i kiszka, nie znam sie na tyle ,żeby to opanować .  Mam pytanie jak : albo  wyłączyć atomat. update , albo o jakieś krótkie rady ogólne ,sposoby, może od osób z podobnymi doświadczeniami. 
Problem niby mały, ale podnosi ciśnienie ....... :-D
Pozdrawiam. 

Odp: Sterowniki do karty TV PVR2 2000H Leadtek.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2011, 23:57:34 »
http://www.sevenforums.com/drivers/12634-leadtek-winfast-dtv2000h-works-7100-but-not-7201-a.html

Dołączam link, dzięki któremu udało mi się rozwiązać problem, wprawdzie niekoniecznie tak prosto, jak na tym forum, lecz po odłączeniui automat. update'u driverów,ogólnej  dłubaninie -  kilku restartach zadziałało jakimś cudem. W każdym razie strona driverów podana w odsyłaczach  (do 32 i 64bit ) jest ok.
Może się przyda komuś , bo wiem ,ze jest parę osób z Win7 którym Leadtek zalazł za skórę z tą kartą.
Pozdrawiam.