TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy da się w pełni aktywować Windows 7????

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« dnia: 23 Styczeń 2009, 17:42:09 »
A więc mam pytanie. Windows Seven jest aktywny do 1 Sierpnia. Czy da się go może scrackować czy coś innego by był jakby oryginalny??? Proszę o odpowiedź!

Odp: Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń 2009, 17:45:43 »
on jest oryginalny do sierpnia ;) az wygasnie klucz do tego czasu wyjdzie nowsza komplikacja ktora pobierzesz i zainstalujesz ;)
sa cracki ktore wyeliminuja aktywacje systemu i bedzie on tak jakby aktywowany ale po co jak sa w necei klucze z MS ktorymi ludzie sie dziela :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:26:54 »
Serkus da sie usunac tzw. Time Bomb, ale narazie nie ma sensu tego robic. Jesli bedzie zblizal sie sierpien i do tego czasu nie pojawi sie nowa beta lub rc to wtedy poszukaj rozwiazania :)

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:27:24 »
Właśnie chciałem wiedzieć bo jak ściągnę windowsa 7 nie chciałbym być zaskoczony po połowie roku ;) A jeśli są jakieś cracki na ominięcie tego to bardzo proszę ale podajcie link do pobrania :-[

Odp: Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Styczeń 2009, 20:22:05 »
Unuń ten link - jest to niezgodne z licencją i regulaminem .  >:(

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Czy da się w pełni aktywować Windows 7????
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń 2009, 12:44:56 »
wysyłam ci paczkę na priv ;)