TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zBox D510 i Windows Home Serwer VAIL

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
zBox D510 i Windows Home Serwer VAIL
« dnia: 21 Styczeń 2011, 01:37:32 »
Witam forumowiczow :)
Trochu mnie nie było ale przygnało mnie pytanie.
Co sądzicie o takim zestawie zBox z atomem D510 (2x1.66 Ghz) z 2 GB ram 800Mhz plus ION GPU z Windows Home Serwer VAIL na pokładzie.
Martwi mnie to ze VAIL stoi na serwer 2008 RC2 który rzekomo minimum wymaga procka 2 Ghz i oczywiście w architekturze x64 jak wszystkie nowe win serwery. Atomik generalnie nie ma 2 Ghz ale ma za to dwa rdzenie, instrukcje x64 także obsługuje. Bo myk w tym wszystkim taki ze chciałbym sobie to maleństwo (zBox-a) podłączyc pod TV gdzie utorrent bedzie chdził przez 24h, bede skladował na tym fotki, muzykę, filmy dotego pewnie dojda jeszcze backup-y z domowych maszynek. Generalnie chodzi mi o taki mały działający noon stop serwerek domowy + centrum multimedialne. Czy zBox podoła?
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D