TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z nagrywaniem DVD.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Luty 2011, 09:16:44 »
Wale czolkiem przed "ekspertem"- dzieks! Jednak mam problem z "plusami", nie z "minusami". Tak wiec co do "-" nie potrzebuje pomocy, ani komentarza. Co do "+" twoja odpowiedz, doktorze House (raczej homeless), jest taka, ze jakas nagrywarka jakies plyty lubi, innych nie; tylko nagrywarki i plyt nie posiadaja emocji- z tego co mi wiadomo. Tak wiec zwyklego uzytkownika ch*j interesuja wewnetrzne uczucia nagrywarek i plyt, oraz ich animozje! A jesli na nagrywarce pisze, iz nagrywa format DVD+R to tak ma byc w kazdym przypadku! To chyba oczywiste! Jesli tak nie jest to producent jest klamca, oszustem i ku**fonem! A co do zwracania sie do pomocy technicznej- mam z tym juz pewne doswadczenie: najczesciej odpowiedzi polegaja na sciemnianiu, wciskaniu kitu, robieniu durnia z uzytkownika i przerzucaniu sie odpowiedzialnoscia miedzy producentami sprzetu, OSow, oprogramowania i t.p. Tak wiec wydaje mi sie, ze to niektore twoje odpowiedzi sa troche zalosne, a nie ten temat.
P.s.: Czemu nie znosze dr House'a? Czy tylko dlatego, ze ma paskudna gebe debila, czy tez ma debila wnetrze.?. :P


znosi to kvra jajka - jak chcesz moze cie czegos navczy - np. znosic cos lvb kogos- jak dla mnie to bananik ci sie nalezy - ban jak dla ciebie za powaznie brzmi  - w przedszkolv dzieci sobie radza z takimi problemami co piszesz w swoich tematach.

P.S badz tak mily choc raz i odejdz od tematv jak czlowiek - z pochylonym czolem

Rokubungi

Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Luty 2011, 11:44:57 »
Z tymi kurami to "takie rzeczy tylko w Erze".. Od bananika wole brzoskwinke ;D Moze niektorzy przedszkolacy sobie radza z tym, ale ty nie! Inaczej napisalbys cos merytorycznego, na temat i blysnalbys swoja wiedza. A tak brzmi to jak ograniczona wypowiedz frustrata. Czlowiek nie powinien odchodzic od istotnych tematow (przynajmniej dla niego istotnych), a szczegolnie nie z pochylonym czolem, bo wtedy moze dziac sie tak, ze w ten sposob daje pelne przyzwolenie na mordowanie elit politycznych i wojskowych swego kraju, a nawet prezydenta, a sam skazuje sie na czesto ponizajaca emigracje zarobkowa- co w przypadku wielu Polaczkow-frustratow trwa juz od przynajmiej kilku pokolen, ku chwale Matce Rosji, Wielkiego Brata Ameryki, "przyjaciol" Niemiec i wielu innych, ktorzy nie maja oporow przed zrobieniem jeszcze wiekszego frajera z durnego Polaczka.
Pewnie znajdzie sie ten post w koszu za offtopic.. heh.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Luty 2011, 14:57:40 »
ja radze sobie jak najbardziej bo wiesz patrzac optymistycznie na twoje problemy, a w tym ten najwiekszy czyli dodatni a moze jednak troche wiekszy ten vjemny,to w zasadzie dodatnosci i przydatnosci spolecznosciowej mozna spokojnie odeslac cie do psychterapevty gdzie bedziesz mogl povzalac sie na swoje vjemne frvstracje.Jak jvz pokazales brak ci szacvnkv do lvdzi niosacych ci pomoc, bo zamiast podziekowac i generalnie siknac cieklym moczem na to co cie w zyciv spotkalo, to podbijasz jeszcze szczebel wyzej  - a jak przedstawiasz jest to bardziej skomplikowane niz powinno. W zasadzie vjemnosci calosci tego wydarzenia postawilem diagnoze najbardziej ostateczna gdyz nie prosilem cie bys odpowiadal, to Ty zadales pytanie , to Ty masz problem, to TY tvtaj przyszedles prosic o rozwiazanie twojego problemv - NIE MY.I odpowiedz dostales.

P.S. z takimi problemami moja dziesiecio i czteroletnia corka radza sobie o niebo lepiej, bo w 5 minvt zapominaja a czyms tak blachym.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Luty 2011, 13:35:03 »
A miało być o nagrywaniu płyt... ;)

Rokubungi

Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Luty 2011, 14:01:10 »
No, coz- wyksztalciuch z ciebie i to e-duka,duka..edukowany! W dodatku z podejsciem teraputycznym i pomocowym- uwazaj, zebym ci sie kiedys na kozetke nie narzucil, lub po prostu rzucil.. Zapominanie to dobry sposob na przezycie- dla niewolnikow. Ale to czeste tez u wielu Polakow- zapominac kim sa i kim mogli by byc. Owszem, ja zadalem pytanie, ale nie sadzilem, ze wciskanie kitu przez Samsunga sprowokuje kogos do oskarzania o problem uzytkownika koncowego (chyba, ze ktos siedzi na wysokim stolku i jest PZPS [platnym zdrajca pacholkiem Samsunga]). Jesli odpowiedzia na problem techniczny ma byc, iz cos sie lubi a cos nie i dlatego czasem dziala, a czasem nie i w ogole to moze, ale pod warunkiem, jezeli, to w przypadku i t.p.- to czy ktos administruje tym forum (pozostawiajac takie smieci, a nie rozwiazania problemow na forum)?!
Poza tym uzywasz litery "v" zamiast "u"! Czy to dlatego, ze uwazasz sie za przedstawiciela Wielkiego Cesarstwa Rzymskiego? Bo jaki moze byc inny powod?. W takim razie czy to nie z tym nalezaloby do psychoterapeuty? Ale juz, poniekad za porada, popuszcze nieco cieklego moczu (ptakiem nie jestem, zeby szczac krysztalkami!) i zakoncze ta zenujaca pseudopolemike z osobnikiem, ktoremu brakuje "u" na klawiaturze (i nie tyko tego zapewne).
A podziekowac to moge, i chce, sCooBy^emu- wypowiedz krotka, ale rzeczowa i na temat.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z nagrywaniem DVD.
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Luty 2011, 20:13:54 »
dzieki za zrozUmienie - jak widzisz u czy U nie brakvje - kvmasz ?