TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Import poczty z Visty do Win7 nie działa

Import poczty z Visty do Win7 nie działa
« dnia: 26 Grudzień 2010, 07:03:19 »
Witam,
to mój debiut na tym forum, witam zatem wszystkich serdecznie!
Zmieniłem system z Vista na 7. Poczta Systemu Windows (Vista) była przechowywana na innej niż systemowa partycji, tak więc zachowało się wszystko ładnie ze strukturą katalogów itp. Sama instalacja odbyła się na zasadzie formatu dysku C i instalacji Win 7 na czysto (wg solucji pomocy technicznej Microsoft).
Do 7-ki pobrałem Windows Live Mail i uruchomiłem import wiadomości. Import trwa z 10 minut mam wiele tysięcy wiadomości, Widać w pasku postępu, że wszystko ładnie idzie w podziale na konta pocztowe.
Po imporcie pojawia się komunikat, że pomyślnie zaimportowano wiadomości w formacie Poczta Systemu Windows. Widzę, że pojawiły się wszystkie skrzynki pocztowe, ale ... program jest czyściutki, zero wiadomości.
Czy one są tylko nie widać ich bo mają inny format? Jak je "odkryć" ?
Może jakaś porada jak to zaimportować?

P.S. Próbowałem też najnowszego Thunderbirda, ale tam import w ogóle nie działa. Próbowałem jakichś dwóch dostępnych wtyczek do tej operacji, ale wychodzą bzdury, nie działa generalnie.
Najchętniej chcę odzyskać pocztę tylko do ww dwóch programów, chyba że ktoś poleci inny darmowy i dobry program, w którym taki import zadziała.

Dodane: może jakieś obejście ktoś zna, na przykład instalacja Outlooka trial, import do niego a potem z niego do programu o którym wspominam wyżej?

Proszę o pomoc.

Bruno
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2010, 07:32:41 wysłana przez Bruno »

Gosc

Odp: Import poczty z Visty do Win7 nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2011, 12:19:30 »
Cytuj
to mój debiut na tym forum
Debiut nie udany :D

Pobierz pakiet Microsoft Office, chyba nie musi to być akurat ten program.

Odp: Import poczty z Visty do Win7 nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2011, 13:33:05 »
oj, słabiutko, słabiutko :)
kamyk92 - dziękuję za radę, trafione w dziesiątkę ;/
Poradziłem sobie inaczej i działa aż miło :)
Problem rozwiązany - temat do zamknięcia.