TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Modem Sagem F@st 800-840 na Windows7

Modem Sagem F@st 800-840 na Windows7
« dnia: 26 Grudzień 2010, 05:18:40 »
Witam, otoż mam problem z tym modemem przy w7, jednak uprzedzam, iż wiem, że takie tematy już były, jednak mój problem jest nieco inny, a tamte wskazówki mi nie pomagają..
No więc tak..
Do tej pory śmigałem na windowsie XP i było ok, lecz niedawno zakupiłem nowy komputer z systemem windows 7.
Przy instalacji sterowników do modemu Sagem F@st 800-840 wszystko idzie dobrze, gdy pojawia się okienko, w którym znajduje się informacja, że trzeba podłączyć modem i okno zniknie samo, no i dobra, podłączam, diody na modemie się świecą, okienko zniknęło no i po chwili obie diody gasną (dosłownie po 2-3 sekundach) i na dole pisze na dymku, że nie zostało poprawnie zainstalowane bla bla i skończyło się na tym, że nic nie moge z tym zrobić..
To raczej nie wina sterowników, ściągałem z neta i nic nie pomagały, nawet oryginalne z płyty użyłem i było to samo..
Próbowałem uruchamiać przez zgodności itp. i nadal to samo..
Próbowałem modem wtykać do innego portu usb i nadal to samo..
Ważne: jeśli nie mam zainstalowanych na komputerze żadnych sterowników modemu, to diody swiecą się normalnie i nie gasną jak to opisałem powyżej..

Posiadam oryginalny system Windows7 64 bitowy. (Home Premium)

Prosze o szybką pomoc, gdyż nigdy nie miałem problemów z instalacją modemu podczas pracy na XP i nie bardzo wiem, jak mogę temu zaradzić..

Odp: Modem Sagem F@st 800-840 na Windows7
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2011, 08:10:47 »
A sterowniki masz na pewno do do 64 bit?