TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Neostrada rozłącza

Neostrada rozłącza
« dnia: 24 Grudzień 2010, 13:03:37 »
siema !

Dzisiaj zrobiłem formata , ponieważ pojawiło sie kilka denerwujących błędów. Lecz jeden wciąż nie zniknął :
po jakimś czasie neo rozłącza się i po kilku sekundach podłącza , dzieje się tak kilka razy dziennie. Zaczyna mnie już to troche denerwować i myślałem , że po formacie będzie lepiej...

Jakby co to neostrda 6mb i router WiFi ZTE.

Prosze o jak najszybsze odpowiedzi , ponieważ jest to dosyć uciążliwe...

Odp: Neostrada rozłącza
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2010, 01:07:38 »
Ale ze jak neostrada i router? Jak to masz połączone?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Neostrada rozłącza
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2010, 02:09:57 »
siema !

Dzisiaj zrobiłem formata , ponieważ pojawiło sie kilka denerwujących błędów. Lecz jeden wciąż nie zniknął :
po jakimś czasie neo rozłącza się i po kilku sekundach podłącza , dzieje się tak kilka razy dziennie. Zaczyna mnie już to troche denerwować i myślałem , że po formacie będzie lepiej...

Jakby co to neostrda 6mb i router WiFi ZTE.

Prosze o jak najszybsze odpowiedzi , ponieważ jest to dosyć uciążliwe...

czy na swiezym formacie rozłącza ?  czy moze dopiero po instalacji programu ,gry etc. ?

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Neostrada rozłącza
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień 2010, 03:09:02 »
Wina tego że o ile to nie jest na kablu sygnał jest zatracany - mała antena lub źle ustawiona
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Neostrada rozłącza
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudzień 2010, 06:55:20 »
Wina tego że o ile to nie jest na kablu sygnał jest zatracany - mała antena lub źle ustawiona

Jaka antena ?

A router idzie na 4 kompy i do tego wi-fi jeszcze. Mam zainstalowany tylko skype , gg , steam i tyle i też rozłącza
Niby router gubi synchro , nie wiem , ale jak rozłącza to gaśnie lampka przy Internet , potem mruga i jest swiatło stałe

Wie ktoś co jest nie tak ? Bo podłączyłem drugiego neta i tez rozłącza... czyli to chyba nie wina routera
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2010, 05:33:58 wysłana przez critical »