TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Blad 80080005 w Live Messenger v.15

Rokubungi

Blad 80080005 w Live Messenger v.15
« dnia: 20 Grudzień 2010, 14:59:03 »
Witam.
Czy ktos bedzie w stanie mi pomoc z problebem wymienionym w tytule watku? Mam ten blad od prawie roku juz- podczas logowania do WLMessengera! Sprawdzalem juz zawartosc pomocy na forach Windows Live- zadne podane tam rozwiazanie nie zadzialalo u mnie. Rowniez robilem odinstalowanie i ponowna instalacje calego pakietu Live- z czyszczeniem folderow i rejestru. Rowniez naprawe systemu roznymi opcjami- w tym z plyty instalacyjnej. Nie mowiac juz o probach z konta superadmina. Nawet doprosilem sie pomocy od przedstawiciela pomocy technicznej Microsoft na Polske. Nadal nic to nie dalo, a z tejze firmy odpowiedzieli w koncu, ze to prawdopodobnie uszkodzenie plikow systemowych- i skoro nie pomaga naprawa to tylko reinstalacja OSa pozostaje! sic! >:( Co ciekawe blad pojawil sie niedlugo (kilka tygodni) po zainstalowaniu Win7 Ultimate. Ale na poczatku Live Messenger dzialal bez problemow z tym systemem. Natomiast wszelkie aktualizacje Live Essentials i samego OSa nic nie zmienily- ciagle ten sam blad! :( Wydaje mi sie jednak, ze to problem z synchronizacja kontaktow- bo zaczynajac  logowanie Messenger laduje uslugi spolecznosciowe, nastepnie kontakty, po czym wlasnie "wywala" ten blad. Jednak z katalogiem kontaktow Windows Live- katalogiem lokalnym, oczywiscie- robilem juz tez pare rzeczy; nic toinie dalo, jedynie czasem pojawial sie blad 80080004, a nie 80080005.
Moze ktos cos wie wiecej na ten temat? Prosze o pomoc! :-[