TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Konto bez uprawnień

Konto bez uprawnień
« dnia: 05 Grudzień 2017, 00:15:51 »
Witam
Jeśli to nie powinno być w tym dziale, proszę o skierowanie mnie do właściwego działu.

Mój problem polega na uprawnieniach administratora.
Do tej pory miałem uprawnienia na koncie. Obecnie ich nie mam, nie mogę zainstalować żadnego programu. Podczas prób instalacji pojawia się komunikat: klient nie ma wymaganych uprawnień.
Na niektórych zainstalowanych programach pojawiła się tarcza.

Niedawno skanowałem system ComboFix i wykrył jakąś infekcję. Był to jakiś plik systemowy, który został zamieniony na poprzednią wersję. 
Nie wiem czy ma to związek, ale chyba od tamtego czasu zaczęły się te problemy z uprawnieniami. Dokładnie nie pamietam.

Ustawienie admina z komendy net user administrator /active:yes też nic nie daje tam też nie mogę instalować programów. Pojawia się ten sam komunikat, że nie ma uprawnień.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?