TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy

Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« dnia: 18 Grudzień 2010, 10:43:13 »
Witam! Otóż dzisiaj zrobiłem format komputera. Po formacie zaczełem robić aktywacje i pokazało że muszę zrobić aktywacje telefonicznie ok dzwonie jets instrukcja pojawiła się gaduła komputerowa (męski głos) i kazał podać te numery identyfikatora ok podałem i było ok potem podawał te numery do aktywacji i  najpierw wpisałem te pierwsze cyfry do grupy A ,a potem  do Grupy B ale wpisałem w grupie B źle i nacisnełem Backspace i wyczyściło też cyfry z grupy A :( I nie wiedziałem co teraz bo nie dało się cofnąć więc się rozłączyłem i zaczełem dzwonić ponownie i znów się pojawiła ta gaduła komputerowa i znów podałem ten identyfikator i jak podałem to potem sprawdzał i powiedział że nie zostało zidentyfikowane czy coś takiego... I powiedział że przekieruje do konsultanta ale po chwili się odezwał komputer i powiedział że będzie można zadzwonić od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-22. I co teraz? Licencji przez to nie strace?

Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2010, 12:38:40 »
Nie stracisz. Wielokrotnie aktywowałem ten sam produkt, czyli win7 telefonicznie. Też popełniałem błędy bo "gaduła" gada za szybko. W skrajnym przypadku dochodziło do połączenia z żywym człowiekiem. W moim przypadku z głosem kobiecym z akcentem amerykańskim. Wówczas przepytywała mnie dokładnie o klucz, licencję itp rzeczy z okładki systemu. Ale żywy człowiek to od poniedziałku dopiero. Pozdrawiam.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudzień 2010, 16:43:29 »
Ja co prawda nie system tak aktywowałem ale program, zawsze są z tym problemy w zrozumieniu się a oni tam jadą dosłownie na akord.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2011, 08:55:52 »
Ja nie mam nigdy problemów ze zrozumieniem:)
Dzwonię pod płatny nr taki z którego idzie mi z minut włączam tryb głośnomówiący słucham i wpisuje i zdążam jak czasem się zagapię to poproszę aby powtórzył blok:D
Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2011, 10:35:29 »
Witam! Otóż dzisiaj zrobiłem format komputera. Po formacie zaczełem robić aktywacje i pokazało że muszę zrobić aktywacje telefonicznie ok dzwonie jets instrukcja pojawiła się gaduła komputerowa (męski głos) i kazał podać te numery identyfikatora ok podałem i było ok potem podawał te numery do aktywacji i  najpierw wpisałem te pierwsze cyfry do grupy A ,a potem  do Grupy B ale wpisałem w grupie B źle i nacisnełem Backspace i wyczyściło też cyfry z grupy A :( I nie wiedziałem co teraz bo nie dało się cofnąć więc się rozłączyłem i zaczełem dzwonić ponownie i znów się pojawiła ta gaduła komputerowa i znów podałem ten identyfikator i jak podałem to potem sprawdzał i powiedział że nie zostało zidentyfikowane czy coś takiego... I powiedział że przekieruje do konsultanta ale po chwili się odezwał komputer i powiedział że będzie można zadzwonić od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-22. I co teraz? Licencji przez to nie strace?

Na aktywację masz 30 dni - nie musisz w wekend dzwonić :)
Ja aktywuję system zazwyczaj jak mi już powiadomienie wali w prawym rogu i to któryś raz z rzędu (jak mnie to wqrzać zaczyna) hehe

Ale dziwne bo nigdy jeszcze nie musiałem aktywować przez telefon pomimo wymiany dysku, karty graficznej, dołożenia pamięci.
Może temu że mam kluczyk RETAIL.
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Luty 2011, 11:05:12 »
Ja też nigdy w oemie:-)
Ty nigdy czegoś takiego nie będziesz miec bo klucz retail to box chyba i można go odinstalować i zainstalować na innym sprzecie nie jest przywiązany do sprzętu
a oem jest do płyty głównej ale i tak się często da aktywować na innym kompie:P
Mi się udawało:D
Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z Aktywacją telefoniczną! Pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2011, 17:51:57 »
Ja też nigdy w oemie:-)
Ty nigdy czegoś takiego nie będziesz miec bo klucz retail to box chyba i można go odinstalować i zainstalować na innym sprzecie nie jest przywiązany do sprzętu
a oem jest do płyty głównej ale i tak się często da aktywować na innym kompie:P
Mi się udawało:D


watpie ze Tobie sie vdawalo bo mi w 100% nie vdalo sie nigdy po zmianach plyty glownej - a bylo tego hmm setki