TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Civilization V

Civilization V
« dnia: 14 Grudzień 2010, 13:25:19 »
Witam.

  Mam problem z odpaleniem instalki Civilization V (gra jest oryginalna). Kiedy ją włączam wyskakuje mi taki komunikat:
"Wersja pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze, jaka wersja programu jest potrzebna (x86 - 32-bitowa czy x64-bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawcą oprogramowania."

Odrazu mówię, że sterowniki mam najnowsze, włączałem jako administrator, oraz w trybie zgodności.
 
  Wersja mojego windows'a: Home Premium 64 bit (oryginalny)
Dodam jeszcze, że kolega ma takiego samego windows'a jak ja i gra mu chodzi "cacy".

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Civilization V
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień 2010, 16:29:06 »
gra jest na 32 bity a nie 64 i nie da rady jej bez emulacji być może odpalić
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Civilization V
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2010, 04:04:47 »
Może w folderze z grą jest 32 bitowe *.exe i 64 bitowe *.exe do odpalania gry a ty odpalasz 32 bitowe na 64 bitowym systemie i dlatego nie działa.