TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kompozycja a tapeta

Kompozycja a tapeta
« dnia: 07 Grudzień 2010, 08:51:10 »
Witam , mam problem , a mianowicie zainstalowałem sobie kilka dni temu win 7 wybrałem odpowiadającą mi kompozycje wszystko działało jak należy lecz do czasu... Chodzi mi o to że tapeta nie chce się zmieniać gdy klikam następne tło pulpitu nic się nie dzieje , gdy ustawiam nową kompozycję zmienia się kolor okien lecz tapeta dalej pozostaje (zauważyłem tak na marginesie że przy ustawianiu kompozycji zniknął pasek który pojawia się na środku ekranu "Ustawianie Kompozycji Proszę Czekać" - lub coś w tym stylu :D ) resetowałem komputer odznaczałem te tapety ustawiałem nowe  wszystko a i tak tapeta dalej pozostaje. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo był to mój ulubiony bajer w win7 :D   Z góry dzięki

Aha , jeszcze jedno :P Jak szukam w start jakiego kolwiek programu to nic nie wyszukuje :/ Nawet nie piszę że nie znaleziono
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2010, 08:53:04 wysłana przez MrGruchai »

Odp: Kompozycja a tapeta
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2010, 03:07:00 »
Przywróć system albo format