TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WMP nie ładuje zdjec ani video do bibloteki

WMP nie ładuje zdjec ani video do bibloteki
« dnia: 22 Styczeń 2009, 11:03:41 »
Problem jak wyzej... raz zdarzyło sie ze załadował ale po ponownym właczeniu znowu nie było zdjec oprócz tyczh domyslnych z folderu simple image

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WMP nie ładuje zdjec ani video do bibloteki
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2009, 11:55:52 »
Problem jak wyzej... raz zdarzyło sie ze załadował ale po ponownym właczeniu znowu nie było zdjec oprócz tyczh domyslnych z folderu simple image

WMP nie ładuje zdjec? chyba chodziło ci o media center? czy o Windows Photo Viewer?

Co do WMP to raczej nigdy nie łądowałem nim zdjec da sie? Media Center ładuje zdjecia dobrze za to problem mam z Windows Phot Viewer ten sam co z Vistą klikam na zdjecie a on mi pisze ze nie ma pamieci a jeszcze 3,1GB wolnej rece opadają :)

Odp: WMP nie ładuje zdjec ani video do bibloteki
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2009, 14:06:55 »
oczwiscie ze windows media player ładuje zdjecia
na viscie w wersji wmp 11 mogłem sobie dac zdjecia i miałem wszystkie taki acdsee w wmp - zreszta tak samo z filmami i muzyka...
normalnie cała biblioteke miałem bez kłopotów

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WMP nie ładuje zdjec ani video do bibloteki
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2009, 14:33:39 »
Generalnie WMP używam do muzyki akurat bardziej mi odpowiada od winamp i mniej pamieci wcina...

Szczerze ci powiem że nie wiedziałem ze WMP da się zdjecia oglądac myślałem że chodzi ci o media center...