TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacją Windows 7 Home 64-bit - nie uruchamia się po instalacji

Witam wszystkich, mój 1 post na forum  :) Niestety związany z problemem z którym nie potrafię sobie poradzić...

Dzisiaj chciałem przesiąść się z XP 32-bit na Win 7 64-bit.
Wkładam płytę z Win 7, ustawiam bootowanie na CD, i chciałem tak jak zwykle poprzez instalator sformatować wszystko i nagrać na pustego kompa nowy system.

Instalator po bólach się odpala, system instaluje, i sam robi restart. Po restarcie gdy dochodzi do ekranu ładowania Windowsa, tam gdzie jest napis: Trwa uruchamianie systemu Windows, komputer staje. Nie wiesza się, ale po prostu nie wchodzi do systemu i zostaje na ekranie ładowania. Czekałem z godzinę w nadziei ze zaskoczy ale niestety nic z tych rzeczy.
Wiec biorę reset, po czym wyskakuje mi ekran z informacja: Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows. I mam tam do wyboru różne tryby uruchomienia: Tryb awaryjny, Normalny i kilka innych, niestety w ŻADNYM trybie system nie wstaje.
Używałem również - Narzędzia do naprawy systemu podczas uruchamiania, co również jest w instalatorze na płycie z Win 7, ale to narzędzie nie może poradzić sobie z problemem.
Już 2x zainstalowałem i sformatowałem i dalej są te same błędy...

Konfiguracja mojego komputera:
Procesor: Athlon 64 x2 3800+
Płyta główna: MSI K9Neo-F
Grafika: ATI Radeon HD4670 512mb
RAM: 2x2GB Patriot 800Mhz
Dysk twardy: Seagate Barracuda 80 GB
Karta dźwiękowa: Sound Blaster Audigy 4

Z żadnym systemem 32-bitowym nie miałem problemów, i nie wiem co jest przyczyna problemów przy systemie 64-bitowym. Nie wiem może występuje brak kompatybilności którychś komponentów z Win 7 64-bit. Naprawdę nie mam pojęcia... Bardzo proszę o pomoc.

EDIT: Zrobiłem jeszcze jedna rzecz - ze strony Microsoftu ściągnąłem program "Doradca uaktualnienia systemu Windows 7", który sprawdza czy komputer pociągnie Win 7. Wiec zainstalowałem, odpaliłem i


A także przez system, sprawdziłem i wszystko powinno śmigać:
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2010, 07:52:27 wysłana przez Jakuzo »