TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacją sterówników drukarki HP 1410

Problem z instalacją sterówników drukarki HP 1410
« dnia: 13 Listopad 2010, 08:36:33 »
Witam.
Mam problem z instalacją sterowników drukarki HP PSC 1410 na Windowsie Ultimate 32 Bit. Stery pobieram ze strony
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=pl&cc=pl&prodTypeId=18972&prodSeriesId=436453&swItem=al-75052-1&prodNameId=436433&swEnvOID=4062&swLang=30&taskId=135&mode=3
Podczas instalacji drukarkę miałem wyłączoną, później instalator poprosił mnie o włączenie drukarki i podłączeniu do USB(windows rozpoznał drukarkę, zainstalował stery do niej, jednak 1 sterownik nie został zainstalowany) Następnie podczas konfigurowania produktu(ostatni etap instalacji) wyskakuje błąd, następuje usunięcie sterowników.
W jaki sposób mam zainstalować sterowniki do drukarki? Czy miał ktoś podobny problem? Może spróbować zainstalować stery z Visty ?
Pozdrawiam

EDIT:
drukarka skanuje, ale nie można nic drukować...
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2010, 09:21:48 wysłana przez sirtepek »