TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

kod błędu 0xC004E003

kod błędu 0xC004E003
« dnia: 08 Kwiecień 2011, 09:14:04 »
Witam jestem tutaj po raz pierwszy więc jeszcze nie wiem za bardzo jak i co tutaj się świeci ;) więc w razie jakiegoś błędu to proszę o spokojne wytłumaczenie :)

Wyskoczył mi wczoraj komunikat że nie posiadam oryginalnej kopii windowsa (a takową posiadam kupiłem od znajomego) i próbowałem wpisać kod który mi podał i nie działa później wpisywałem kolejne już jak leciało ale ciągle ten błąd i nie wiem w czym tkwi problem czy już jak wyskoczy mi ten błąd to już nie da rady zmienić tego kodu i trzeba przeinstalowywać windowsa czy jak ?


Pozdrawiam serdecznie Pavllik

Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2011, 11:00:18 »
Witam jestem tutaj po raz pierwszy więc jeszcze nie wiem za bardzo jak i co tutaj się świeci ;) więc w razie jakiegoś błędu to proszę o spokojne wytłumaczenie :)

Wyskoczył mi wczoraj komunikat że nie posiadam oryginalnej kopii windowsa (a takową posiadam kupiłem od znajomego) i próbowałem wpisać kod który mi podał i nie działa później wpisywałem kolejne już jak leciało ale ciągle ten błąd i nie wiem w czym tkwi problem czy już jak wyskoczy mi ten błąd to już nie da rady zmienić tego kodu i trzeba przeinstalowywać windowsa czy jak ?


Pozdrawiam serdecznie Pavllik
Możliwe że znajomy cię okantował, bo przy aktywacji nie powinno być żadnych problemów.

Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwiecień 2011, 11:33:35 »
No i co ja mam teraz zrobić ? da się coś zrobić ? i czemu jak wpisuje inne kody to też wyskakują błędy ciągle to już jest jakaś odgórna blokada

Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwiecień 2011, 14:53:57 »
Mail do MS o sprawdzenie klucza i będziesz wiedział czy zostałeś okantowany... W dwa dni Ci odpowiedzą :)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwiecień 2011, 15:23:16 »
Znajomy mógł puścić klucz w internet i dlatego zablokowali, bo mnóstwo ludzi aktywowało na tym kluczu swoje systemy.

Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Kwiecień 2011, 20:13:46 »
Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne że zostałaś okantowana, musisz napisać do Microsoft tak jak napisał poprzednik i jeżeli sprawdzi się że zostałaś okantowana to na Policje bo to przestępstwo ścigane z urzędu...

Odp: kod błędu 0xC004E003
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Kwiecień 2011, 21:26:50 »
Po prostu zostałaś okantowana idź z tym na policje  :)