TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Call of Duty 4: Modern Warfare problem z odpaleniem

Call of Duty 4: Modern Warfare problem z odpaleniem
« dnia: 28 Październik 2010, 12:10:53 »
Witam. Mam taki problem, zainstalowałem wczoraj Windows 7. Sterowniki w porządku, antyvir też, no to zaczynam sobie instalować gry. Wszystkie chodzą jak powinny, oprócz modern warfare. Na początku pyta mnie się czy uruchomić w trybie bezpiecznym - niezależnie czy dam tak czy nie, wyskakuje błąd: DirectX napotkał krytyczny problem. Poszukaj pomocy w pliku readme. Przeczesałem owy plik i nie ma w nim nic o tym. Gra jest oryginalna. Wcześniej miałem vistę, gra działała bez zarzutów. Direct X zainstalowany poprawnie. O co chodzi??

EDIT: Ustawiłem teraz na zgodność z XP sp3, ale teraz nie czyta płyty z grą. Próbowałem odpalić z autoruna, autorun się uruchomił, dałem graj w grę dla jednego gracza i nagle wyskakuje że nie ma płytki -.-'
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2010, 12:43:48 wysłana przez cake »