TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Listopad 2010, 11:57:35 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)


Muszę cię zmartwić, serwis / forum nie jest sponsorowane przez MS.

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad 2010, 05:59:19 »

Kupując nowy komputer jakiś "geniusz" polecał mi Windows7, przeklinam teraz tego idiotę.


Jakby znał się na komputerach to by nie pytał się kogoś i nie kupował w ciemno a by przetestował najpierw.Jest przecież wersja 90 dniowa i bety wcześniej darmowe też udostępniali.

Offline windows7fan

  • *
  • 25
  • Windows 7 rules
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Listopad 2010, 13:38:47 »
Matinsie powiem ci coś.Najpierw naucz się obsługi komputera kolego.Mam dobre wspomnienia co do Windows 7.Łatwy w instalacji.Szybki oraz stabilny.Do wszystkiego mi automatycznie stery zainstalowało.
Kolega chyba nie wie co to Windows Update

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Listopad 2010, 17:06:45 »
A ja ze swojej strony polecam koledze MS-DOS. Praktycznie niewywracalny, a nawet jeśli, to restart zajmuje nie więcej niż 2 sekundy ;D
Jak już mówił ktoś przede mną coś się wpierw testuje, potem kupuje, poza tym jeśli to nie 1 komp, zawsze masz tego xp, nie? Może nie do końca zgodnie z licencją, ale jeśli 7 wadzi to... Nie wiem jak z downgrade, ale chyb można przeprowadzić?

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad 2010, 15:20:46 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)


No to nie ma wyjścia, musisz przenieść się na linucha ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Grudzień 2010, 16:46:54 »
ja też lubię linucha i mam go na kompie razem z W7. nie to żebym był jakimś zagorzałym fanem linuksa czy jakoś tak a nawet jeśli to w życiu nie rozpętałbym takiej afery o to że mi się komp restartuje na W7 albo muli lub inne a na linuchu nie. według mnie założyciel postu chciał zabłysnąć i dał temat do sporu oczywiście na odzew nie musiał długo czekać bo jednak jest to forum w większości zwolenników Windows 7 (ja do nich również należę). zostaliśmy wszyscy wciągnięci w nie potrzebną dyskusję nie mającą celu. może mało wiem na temat postanowień licencyjnych microsoftu ale nie słyszałem jeszcze o tym żeby ktoś mógł zwrócić system albo zażądać zwrotu pieniędzy za nie sprawne jego działanie. można zwrócić oczywiście wersję BOX lub OEM jeśli nie są rozpakowane z oryginalnego pudełka ale OEM Preinstalled na pewno nie. co do rozwiązania rzekomych problemów z systemem to dwie rady : zmiana sprzętu na nowszy (żeby chociaż procesor miał więcej niż 600 MHz) oraz nauka obsługi komputera od podstaw szczególnie korzystanie z takich dobrodziejstw jak wyszukiwarka google i windows update albo umiejętność korzystania z płyt ze sterownikami dołączonych do sprzętu. 

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Grudzień 2010, 16:54:55 »
Powiem tak, aby wypowiadać się źle o 7 trzeba poznać wszystkie inne rodzaje Windy. A zapewniam że można poznać coś gorszego i to dużo gorszego.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Styczeń 2011, 13:32:02 »
Panowie proszę zachować kulturę wypowiedzi!
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Luty 2011, 16:14:58 »
Mi ten system jest lepszy dużo od xp nic nie muli po jakimś czasie od zainstalowania,nie mam żadnych bluescrenów itp.
Każdy sprzęt jaki mam obsługuje
Miałem wpierw xp potem Vistę i teraz Windows 7 i dla mnie to jest najlepszy system z tych 3 :D
Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D

Offline arczi

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Luty 2011, 11:56:36 »
Masz za słaby komputer na "7" i żal ci d.. ściska..

A zauważyłeś że wątkotwórca w chwili zakupu komputera miał sugerowane żeby "wziął z <7>"?
Można domniemywać, że system na komputerze był preinstalowany.
Więc "producent komputera" chyba nie robi starych komputerów  nie wcisk an anie "7" - prawda?

Ale tez wielu "mastachów" naskoczyło na wątkotwórcę jakby bronili własnego podwórka.
Jak facet jest niezadowolony z tego systemu - to jego sprawa. Wy jesteście - także wasza sprawa.
Ale publicznie żeby go wyzywać - to lekki przegięcie, który tak faktycznie to tylko was jednoznacznie określa jako zakompleksionych maniaków.
Gdzie tu rzeczowa polemika?

Modzi/administracja powinna w tym wątku zrobić porządek z postami "ad persona".
AMD Phenom II X4 940 Black Edition 3000@3650MHz || Gigabyte GA-MA790GP-DS4H
ATI Radeon HD3300 (DirectX10) 128MB DDR3 1333MHz || Zalman ZM600-HP (600W)
A-Data Extreme Edition 1066+ 2x2048MB CL5-3-5-12 2T || Aerocool Hi-Tech 7 PRO

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Luty 2011, 12:05:57 »
Gość takie głupoty wypisuje że aż żal.
"Windows 7 gryzie się ze wszystkim, z drukarką Hp, z aparatem Olympus, z Firefoxem - od 2 miesięcy nie mogę zainstalować aktualizacji do Firefoxa."

Jeżeli ktoś się nie zna na komputerze, powinien do instalacji wezwać informatyka albo zamiast komputera zająć się np. wędkowaniem ;)
 
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Luty 2011, 12:08:02 »
Gość takie głupoty wypisuje że aż żal.
"Windows 7 gryzie się ze wszystkim, z drukarką Hp, z aparatem Olympus, z Firefoxem - od 2 miesięcy nie mogę zainstalować aktualizacji do Firefoxa."

Jeżeli ktoś się nie zna na komputerze, powinien do instalacji wezwać informatyka albo zamiast komputera zająć się np. wędkowaniem ;)
 


hmm skoro wciskanie klawiszy jest dla kogos problemem to jak poradzi sobie z kołowrotkiem ?