TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??

Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« dnia: 22 Październik 2010, 05:48:25 »
Zdecydowanie najgorszy system na jakim pracowałem
Kupując nowy komputer jakiś "geniusz" polecał mi Windows7, przeklinam teraz tego idiotę.
Windows 7 gryzie się ze wszystkim, z drukarką Hp, z aparatem Olympus, z Firefoxem - od 2 miesięcy nie mogę zainstalować aktualizacji do Firefoxa.
Nawet przeglądarka folderów głupieje w tym durnym systemie, a komputer zdążył się zawiesić podczas rejestracji na tym forum!
Jest to pierwszy system odkąd pamiętam, a pracuję z komputerami od 15lat, który po 2 miesiącach użytkowania zawiesił się na amen i po ponownym uruchomieniu komputera nie potrafił podnieść sam.
Szajs jakiego jeszcze nie widziałem.
Wobec powyższego mam pytanie do forumowiczów gdzie to badziewie oddać i odzyskać pieniądze.
W przypadku każdego produktu jest gwarancja poprawnego działania a tu?

Offline misieek7

  • *
  • 11
  • :)
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2010, 08:23:26 »
Drogi Matins. Problemy jakie wymieniłeś z Windows 7 sugerują, że jesteś raczej początkującym użytkownikiem komputera.

Powód kłopotów:
 
1) Nie masz bladego pojęcia co robisz na kompie,

lub
2) Korzystasz z przedwojennego sprzętu.

Wstydu oszczędź....

Pozdrawiam i życzę bardziej przemyślanych postów.

 
Asus M50VN Windows 7 Professional x64|Intel Core 2 Duo P8600|Nvidia GeForce 9650m GT 1GB|4GB|320GB

Asus N61VG Windows 7 Professional x64|Intel Core 2 Duo P7450|Nvidia GeForce 220M GT 1GB|4GB|500GB

Asus N10J Windows 7 Professional x86|Intel Atom N270|Nvidia GeForce 9300m GS 256MB|2GB|250GB

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2010, 15:40:30 »
Matins 15 lat z komputerami tak? No ciekawe..
Od kiedy jest coś takiego jak przeglądarka folderów? Nawet nazwy explorer nie znasz?
System gryzie się z drukarka i aparatem czy nie potrafisz zainstalować odpowiednich sterowników?
Skoro nie możesz zaktualizować FF to może masz zainfekowany system geniuszu?
Czego używasz? NOD-a? Arcavir? MKS? Pomyśl czasem zanim cos napiszesz.. Może po prostu nie potrafisz obsługiwać komputera?

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2010, 17:51:15 »
Hahahaha ;] Cudowne :) Dawno tak się nie uśmiałem ;]

Krytykować najlepszy system jaki kiedykolwiek powstał... Masakra...  :o

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik 2010, 06:52:43 »
Eh nic dodać nic ująć :D

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Październik 2010, 12:18:30 »
ubaw po same pachy :P ;D

Na jakich Os-ach siedziałeś wcześniej na linchu , Macu czy jeszcze jakimś innym.?? Czy może używasz DOS-a?? :P :D Wiesz nie rozumnie cię sam siedzę kompach już 20 lat i jakoś twoje spostrzeżenia co do tego systemu można by przypisać do win95-98 a już na pewno do Me ale nie do 7.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2010, 12:36:41 wysłana przez McVein »
Pozdrawiam wszystkich.

Offline ARTi87

  • ****
  • 270
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Październik 2010, 15:03:26 »
Nie dajcie się zwieść.To jest czysta prowokacja.Gość kupił vistę i pomylił ją z seven :) albo jak ktoś pisał na komunie hhahaha

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Październik 2010, 16:26:58 »
no chyba ze mu xp z transforpackiem czy tam czym innym zmieniajacym wygląd wcisnęli :) ale to juz pozamiatane

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Październik 2010, 12:07:29 »
Matins - Zwracaj gdzie chcesz byle za bardzo nie naświnić

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Październik 2010, 04:56:58 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Październik 2010, 13:21:55 »
Weź ty człowieku zastanów się trochę nad tym co piszesz i nie mieszaj zwykłych użytkowników z monopolem MS. Skoro uważasz ze system jest be to nie używaj i tyle. A jak masz Wersje OEM to zapomnij o oddaniu ponieważ nikt ci zwrotu nie przyjmie. A co do linuks to fakt ze pod pewnymi względami jest lepszym system niż Windows ale druga strona medalu jest fakt iż linuks ma mały wachlarz sterowników i programów a już nie mówiąc o grach. A to ze akurat tobie 7 sprawia problem to nie powód zeby innych w błąd wprowadzać. Mnie tylko ciekawi czy masz czystą 7 czy z dodatkami producenta ?
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Październik 2010, 02:30:18 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)


taki z ciebie komputerowiec jak z koziej pupy trąbka. Ja siedziałem na wszystkich systemach począwszy od 95,98,2000,Me, XP, Vista, oraz serwerowych 2003,2008 i ze wszystkich wyżej wymienionych (prócz serwerowych) to 7 chodziła najlepiej. Nie było efektu mulenia się systemu po paru tygodniach użytkowania i żadnych problemów nawet ze starym oprogramowaniem. Wiec idź opowiadaj te bajki dla dzieci z piaskownicy może uwierzą.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Październik 2010, 15:34:55 »
gothmori powrócił... w innym wcieleniu :D
Z tego co opisujesz to głównie sterowniki, co jeśli potrafisz używać google, będzie 15 minut roboty;p

Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Październik 2010, 02:08:04 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)


Amigi i C64 używałeś pewnie do gier..
Skoro chcesz wiedzieć to większość potrafi obsługiwać komputer na wyższym poziomie od Ciebie..
A uważam tak, ponieważ większość nie ma żadnych problemów z "7" czyli masz mierne pojęcie o komputerach..

Niektórzy, tak jak ja, pierwszy komputer który posiadali to Amstrad CPC 464 oraz ZX Spectrum w wielu odmianach, więc chwalenie się C64 czy amigą jest pozbawione sensu.

Coś wydaje mi się, że jesteś fanboyem linuxa i chciałeś zaistnieć pisząc o sytuacji która jest nieprawdziwa, a jedynie pokazuje Twoje dno intelektualne i poziom poniżej zera.
Jest też inna mozliwość.. Masz za słaby komputer na "7" i żal ci d.. ściska..
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2010, 02:12:16 wysłana przez martini »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Gdzie można zwrócić ten szajs Windows7 ??
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Październik 2010, 03:25:03 »
oj dzieci, dzieci, jak ja śmigałem na Amidze, C64 i pierwszych IBM to na wrotkach pod szafę wjeżdżaliście, na chleb mówiliście bep, a na muchy ptapty
widać to po poziomie mentalnym jak i intelektualnym prezentowanym w odpowiedziach
ale jak się Wam jeszcze oranżada z komunii odbija to czego się spodziewać :D

kogo tu pytać jak tu sami wyznawcy Microsyfu :) pewnie sponsorowani przez te firmę
hehehe, uśmiałem się setnie, jeszcze te avatarki sługusów MS

jak ktoś używa samych programów z Microsyfu to może i mu się nie gryzie, jasne niech żyje monopol :)

Windows XP działał mi bez większych problemów ale W7 to arcyścierwo

Windows7 ma jednak ogromną zaletę przekonał mnie, że nieodwracalnie czas na Linuxa
dzięki temu społeczność Linuxa będzie rosła i kiedyś dyktat producenta bubli firmy Microsyf minie
czego i Wam życzę żegnając się tym optymistycznym akcentem ;)


Amigi i C64 używałeś pewnie do gier..
Skoro chcesz wiedzieć to większość potrafi obsługiwać komputer na wyższym poziomie od Ciebie..
A uważam tak, ponieważ większość nie ma żadnych problemów z "7" czyli masz mierne pojęcie o komputerach..

Niektórzy, tak jak ja, pierwszy komputer który posiadali to Amstrad CPC 464 oraz ZX Spectrum w wielu odmianach, więc chwalenie się C64 czy amigą jest pozbawione sensu.

Coś wydaje mi się, że jesteś fanboyem linuxa i chciałeś zaistnieć pisząc o sytuacji która jest nieprawdziwa, a jedynie pokazuje Twoje dno intelektualne i poziom poniżej zera.
Jest też inna mozliwość.. Masz za słaby komputer na "7" i żal ci d.. ściska..

kolego Matins - kazdy na forum posiada własne doswiadczenie a takze sposób w jaki to przekazuje innym. Jezeli jestes inteligentny i posiadasz wiedze wiekszą o komputerach niz my wszyscy tutaj to nie wprowadzaj sprzeczek tylko znajdz swoj sposób na to by swą wiedze przekazac - bo od tego jest to forum.Jezeli tego nie potrawisz to niestety nie jest to miejsce dla ciebie.