TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Co doradzasz?

nokia n97 mini
4 (66.7%)
se w995
2 (33.3%)

Głosów w sumie: 6

nokia n97 mini vs sonyericsson w995

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
nokia n97 mini vs sonyericsson w995
« dnia: 20 Październik 2010, 17:08:32 »
Jaki telefon doradzilibyście mi? Oba mam w ofercie za złotówkę. Możecie pisać swoje zastrzeżenia, zalety na każdy model.
Wg mnie za nokią przemawia wbudowana pamięć, wygląd, szpan  :P wielkość wyświetlacza i jakość filmów oraz możliwość instalowania wielu aplikacji
a przeciw to podobno wyświetlacz oporowy który jest słaby i symbian rzekomo wolno działający.

Za se znów to ze mam do marki zaufanie, fajny "dizajn", karta 8 gb, ładnie brzmiące 8 mpix, głośniki stereo
a przeciw to brak systemu, dotyku

jestem dobity bo nie wiem co wybrać żeby nie żałować. Jestem aktywnym użytkownikiem i chcę w telefonie mieć wszystko co mi jest potrzebne do muzyki, foto, internetu, komunikacji. all in one
napiszcie wasze zdanie o nich, jakość wykonania, działanie i inne opinie.

z góry dziękuję za opinie i głosy

Odp: nokia n97 mini vs sonyericsson w995
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2010, 13:59:43 »
Nokia symbian RULEZ ;)