TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

windows 7 lan -> windows xp pod gry - pomocy

windows 7 lan -> windows xp pod gry - pomocy
« dnia: 16 Październik 2010, 12:19:41 »
witam , chce zrobic sie sobie i pograc troche przez siec. problem wyglada w tym ze po podlaczeniu kabla crossowego pod komputery, i ustawieniu IP i jak bram. to laptop  gdzie jes Windows 7 nie wykrywa mi sieci. caly czas pisze ze siec niezidentifikowana. po sprawdzeniu lacza w CMD wszystko na XP chodzi normalnie a na windowsie 7 zero reakcji i 100% procent strat w przesylanych danych.
nie wiem czy to wina Windows 7 ktory nie wykrywa starszych systemow. czy wina firewalla. ogolnie mam na komputerach zainstalowany ESET SMART SECURITY ale z tym to juz nie wiem jak za to sie zabrac. czy ktos mi pomoze??Smile
a w komputerach mam wpisana te sama grupe robocza. i w nich nie ma byc internetu , tylko siec pod gry.

Odp: windows 7 lan -> windows xp pod gry - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2010, 01:27:48 »
1. Ja używałem do tworzenia sieci kabli nie krosowanych i śmigało.
2. wywal antywirusa bo to może jego wina.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: windows 7 lan -> windows xp pod gry - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2010, 02:10:20 »
Może też być firewal na lokalne połączenia a drugie pc jako lokal traktowane
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.