TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Prośba o pomoc!

Prośba o pomoc!
« dnia: 15 Październik 2012, 23:34:47 »
Witam


Mam wielką prośbę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Posiadam laptop Hp dv7 1120 ew. Był na nim wgrany windows vista ale to tragiczny system chodził strasznie. Przeprowadziłem więc format dysku i nagrałem win 7 ultimate 32 bit, zaktualizowałem system, zamontowałem sterowniki które pobrałem ze strony HP. Zabezpieczyłem antyvirusem avast, spybotem itp. System szybko chodzi zarówno online jak i offline. Jednak mam problem który polega na tym ze bez powodu w różnych odsteępach czasu system się zawiesza i nie reaguje na nic muszę restartować system. Czy ktoś może mi pomóc ?? Czy mam zamieścić jakieś logi? Co jest potrzebne do diagnozy problemu?

Pozdrawiam serdecznie

Odp: Prośba o pomoc!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2012, 23:47:25 »
 W jakiej kolejności instalowałeś sterowniki? Ja zaczynam od chipsetu i nigdy nie było problemu.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Prośba o pomoc!
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2012, 10:04:56 »
Witam. Mi to wygląda na przegrzewanie się jakiegoś układu ze wskazaniem na procesor, proponuje sprawdzić temperatury.