TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z dyskiem

Problem z dyskiem
« dnia: 12 Listopad 2010, 11:49:32 »
Witam!

Ostatnio postanowiłem z XP Profesional Przejść na win7. Cała instalacja przeszła ok lecz, wcześniej miałem 2 dyski jeden dla systemu i drugi na różne inne duperele, takie jak filmy itp. Lecz gdy weszłem w "KOMPUTER" oczywiście juz na win 7 był tylko jeden dysk ten z systemem. Wie ktos jak rozwiązać ten problem abym miał swoje 2 dyski ? Dodam, że jen dysk który zniknał był zapełniony.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam .
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2010, 11:52:18 wysłana przez DejVid »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z dyskiem
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2010, 13:53:55 »
sprawdz we własciwosciach ile ma ten dysk pojemnosci - moze podczas instalki usunąłes sobie drugą partycje

ewentualnie wejdz w panel sterowania/narzedzia administracyjne/zarzadzanie komputerem/ po lewej stronie odnajdz zarzadzanie dyskami - teraz jezeli widzisz swoją partycje kliknij na nia PPM i zmien litere dysku

powodzenia