TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!

BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!

   
Otóż chodzi o to że  miałem xp wchodze rano na kompa chce se włonczyć muze a tu nic nie słychac pod głaśniam na maxa słychac lecz bardzo cicho a wyszstko w ustawieniach dzwięku miałem na maxa myslałem ze to wina windowsa i przeinstalowałem z xp na windows 7 i mam to samo przekrencam gałke w wzmacniaczu na full i słychac bardzo cicho pobrałem najnowsze stery realtek z strony i nic nie pomogło mogli byscie cos wymyslic Co?Co?Co?
   

moja płyta główna to MSI K9AGM3

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2010, 09:11:27 »
a po co drugi raz temat zakładasz ?

edit :  ba , a nawet trzeci raz

wrzuc screen z menagera realtek
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2010, 09:19:04 wysłana przez kamiton »

Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2010, 11:40:24 »
Chyba moderator temat przeniósł ;) Pokaz screena jak pisze kamiton :)

Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2010, 12:08:41 »
o to chodzi ???
o to pierszy screnn ----http://img408.imageshack.us/img408/4681/scren1.jpg
a to drugi ------http://yfrog.com/nescren2gj

prosze o jakieś rozwiązanie bojuz mnie zaczyna to wkur....:P

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2010, 12:24:59 »
kliknij w to zielone aktywne wejscie po prawej stronie z kolumny panel tylny i daj screena

Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Październik 2010, 13:07:14 »
o to chodzi ? zaznaczałem wszystkie te opcje i nic
 http://yfrog.com/c8beztytuuyzj

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Październik 2010, 15:00:43 »
ma byc tak jak masz na screenie czyli na głosnik przedni

hmm wygląda na to ze w ustawieniach masz wszystko dobrze , jezeli masz mozliwosc to sprawdz na innych głosnikach

Odp: BARDZO CICHY DZWIĘK ZINTEGROWANA KARTA REALTEK POMOCY NIEWIEM JUZ CO ROBIC!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Październik 2010, 15:59:24 »
HMM LIPA bo niemam jak sprawdzic na innych głosnikach ale ten problem z dnia na dzien sie zrobił sam  smut!!! >:(

Offline Flow

Może pomoże ci aktualizacja sterowników ? Ja miałem skrzeczenie w głośnikach lecz to była wina gry ! :D

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
To wina serowników i kontrolerów w nich dźwięku. Tak miałem kiedyś też 3d audio confiurator przydatny
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.