TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ASUS K52DE-problem z instalacją Windowsa 7-ki....

ASUS K52DE-problem z instalacją Windowsa 7-ki....
« dnia: 01 Październik 2010, 19:03:08 »
Witam, mam taki oto problem, kupiłem dzisiaj laptop :
Asus :: K52DE-EX015 V120/2048/320/DVD-RW bez systemu


Ściągnąłem sobie Windows 7 Professional (x64) - DVD (Polish) , z MSDN-A(jestem studentem więc mam oryginał za free), wszystko wygląda fajnie, nagrywam płytkę jako obraz płyty na DVD, odpalam , wybieram język itp, klikam dalej i wyskakuje mi taki oto błąd:

------------------------------------------------------------------------------------
Ładowanie sterownika:
Brak wymaganego sterownika urządzenia stacji dysków CD/DVD. Jeśli masz dyskietkę, dysk CD, DVD lub dysk flash USB ze sterownikiem, włóż go teraz.

Uwaga. jeśli nośnik instalacyjny systemu Windows znajduję się w stacji dysków CD/DVD, możesz go bezpiecznie wyjąć w celu wykonania tego kroku.
------------------------------------------------------------------------------------

naciskam ok
wyskakuje:
------------------------------------------------------------------------------------
Nie znaleziono żadnych sterowników urządzeń. Upewnij się , że nośnik instalacyjny zawiera odpowiednie sterowniki, a następnie kliknij przycisk Ok.
------------------------------------------------------------------------------------


Wkładałem płytki ze sterami które miałem wraz z lapem i nic, ściągałem jakieś drivery z oficjalnej strony Asusa pod ten model też nic, jak niby mam dostarczyć do LAPA te stery jak nie mam systemu?

I nie wiem co dalej robić....w BIOSIE raczej nie ma co zmieniać bo to raczej nie od tego...., nie wiem...próbować ściągnąć coś innego? może LINUX?

szukałem coś na necie, niby goście mają podobny problem , ale w żadnym temacie w którym czytałem nikt nie udzielił jednoznacznej odp. co zrobić......


pomoże ktoś ???

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: ASUS K52DE-problem z instalacją Windowsa 7-ki....
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2010, 19:12:50 »
najszybciej było by zainstalowac system z pendrive.

Odp: ASUS K52DE-problem z instalacją Windowsa 7-ki....
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2010, 07:02:49 »
z pena? tzn jak? aż tak nie ogarniam tematu laptopów....


ok widzę w podwieszonych zobaczę co i jak , potem spróbuje się pobawić
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2010, 07:04:30 wysłana przez pablos1 »