TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GF 9600m GT - problem z driverami

GF 9600m GT - problem z driverami
« dnia: 29 Wrzesień 2010, 19:24:05 »
Jako że jestem nowy to witam Wszystkich serdecznie :).
Mam moi drodzy wielki problem który spędza mi sen z powiek, konkretnie posiadam Samsunga R560 a w nim GF-a 9600m GT. Preinstalowany system to win Vista 32bit-y na której ofc wszystko działa OK. Problem się zaczyna po zainstalowaniu win 7 x64, a właściwie po zainstalowaniu sterowników do mojej karty graficznej. Po zakończonej instalacji ofc mały rebot i lap się już więcej nie uruchamia tzn oczywiście próbuje ale nie dochodzi dalej niż do momentu ładowania systemu i kolejny rebot i tak do usr.... śmierci :/ Instalowałem ok 8-9 różnych relasów driverów ze strony nvidi, ze strony samsunga i wersji beta ogoónie znalezionych w necie. Niestety efekt bez zmian, po zainstalowaniu komp już się nie uruchamia. Na sterach windy karta działa ale oczywiście jako standard VGA.
Ma ktoś z Was może jakieś pomysły, może o czymś nie wiem, może jakiś update muszę zrobić nie wiem cokolwiek. Za wszelka pomoc będę bardzo wdzięczny.

Dane:
Samsung r560
karta: GF 9600m GT
ram: ddr3 1066
FSb: 1066


Pozdrawiam.

Odp: GF 9600m GT - problem z driverami
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrzesień 2010, 07:58:34 »

Odp: GF 9600m GT - problem z driverami
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Październik 2010, 18:32:15 »
Witam dołącze się, gdyż mam laptop Zepto Mythos A15 z wymienną GF 9600m GT 1 GB, i ani w XP ani w win7 nie mogę zainstalować żadnego sterownika Nvidia, próbowałem na różne sposoby i ostatnim jaki mi przyszedł do głowy jest ręczne skopiowanie wszystkich plików, problem tylko z kluczami rejestru czy mógłby ktoś podać liste wszystkich kluczy nie zbędnych do pracy tej karty, dodam ze w UBUNTU karta działa bez problemu i z najnowszymi sterami, tylko pod microsoftem nie chce.