TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WInd 7 z XP

WInd 7 z XP
« dnia: 21 Wrzesień 2010, 10:39:05 »
Witam wszystkich.
Jestem tu pierwszy raz wiec gdybym cos robil nie tak to prosze zwrocic mi uwage.

Moj prolem jest nastepujacy. mam w firmie siec, 3 kompy na XP, postawina 6 lat temu.
nieaktualizowana i nigdy nie widziala internetu. za 10 dni bede uziemiony w szpitalu i jestem zmuszony podlaczyc sie do firmy przez net.
postanowilem zainstalowac na 1 z nich (serwerze) window7 i jego do rutera. i tu sa schody.
1. czy mozna wylaczyc dostep do netu dla 2 pozostalych kompow z XP (i jak?) ale z dostepem do programu firmowego na serwerze?
2. czy kompy z XP musza byc zaktualizowane np do SP3 w celu podniesienia bezpieczeństwa albo czy zainstalowac tam Firewall ???
3. czy napotkam jakies problemy przy laczeniu WIN7 z XP (same XP w sieci potrafie laczyc bez problemu)?
Prosze pomozcie, mam malo czasu
Z gory dziekuje
Pozdr