TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do modemu UPC ARRIS

Sterowniki do modemu UPC ARRIS
« dnia: 23 Wrzesień 2010, 18:21:06 »
Witam forumowiczów. Mam pewien problem.
Mam internet UPC. Model modemu to ARRIS CM550B. Na stronie producenta jest napisane tak:
     
Windows 7 32-bit i 64-bit zawiera w sobie wszystkie sterowniki do modemów ARRIS

stronka to: http://www.arrisi.com/support/usb/index.asp

Jednak internet nadal nie działał i musiałem wgrywać stery od visty x64. Czy ja zawiniłem czy może system jest kopnięty?

Może przez to, że 7 ma stery modemu USB w sobie ale z win update. A skoro nie miałem internetu, to na czystym systemie ciezko o poprawki z win update. Ja podejrzewam, że tutaj jest pies pogrzebany, ale może macie inne pomysły.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2010, 18:23:51 wysłana przez damian66694 »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Sterowniki do modemu UPC ARRIS
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień 2010, 19:10:26 »
chyba raczej nie ma innych pomysłow - nie mylisz sie , ale zawsze w przypadku takiej gafy, gdy potrzebujemy sterownik z neta a trzasnelismy format i nie mamy kopii zapasowj - zawsze mozna isc do kumpla, sąsiada ba nawet sąsiadki :) czy nawet kafejki i na szybko doszlifowac braki.dodam ze kiedyś mi sie tez cos takiego zdarzyło ale to bardzo dawno temu - jak sie to przyjęło powiadać - człowiek uczy sie na błedach.

Odp: Sterowniki do modemu UPC ARRIS
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2010, 04:49:55 »
Tylko tutaj mojej gafy nie było, skoro rzekomo do mojego modemu nie trzeba sterów w win 7. Tym się zasugerowałem. No ale najwidoczniej trzeba mieć poprawki z win update.