TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Win7 nie czyta procesora graficznego + błąd z PCI Input

Win7 nie czyta procesora graficznego + błąd z PCI Input
« dnia: 22 Wrzesień 2010, 05:24:58 »
Witam, nie dawno zainstalowałem sobie 32-bitowego Win 7 7600. Powiedzmy że jako tako udało mi się ogarnąć ten nowy system jednak zostało kilka problemów.

Pierwszym z nich jest nie czytanie procesora graficznego. Mam Radeona 4650 z HD Series, a czyta mi jakieś Stanard VGA Graphics Adapter ze sterownikami z 2006r... Odinstalowywałem te sterowniki i restartowałem po tym komputer, jednak gdy się włączał automatycznie instalowały się sterowniki tego VGA... Raz nawet udało mi się bezpowrotnie odinstalować VGA, ale gdy instalowałem Ati catalysta (stery pod radeony) po prostu dalej nie czytało karty. Na pewno instalowałem dobre sterowniki. Próbowałem z tymi pod Win 7 jaki i pod Viste. Żadne nie działają.

Drugi problem to wykrzyknik w menadżerze zadań przy czymś co nazywa się PCI Input Device. I nie wiem w czym problem, bo jeśli do tego czegoś potrzebne są sterowniki to ja nawet nie wiem co to i trudno mi znaleźć odpowiednie.

Z góry dzięki za pomoc.

Odp: Win7 nie czyta procesora graficznego + błąd z PCI Input
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2010, 14:03:19 »
w BIOS-ie jest taka opcja ; w jakiej kolejności BIOS ma widzieć karty graficzne ; czy najpierw tą na PCI czy najpierw tą zintegrowaną z płytą główną[jeśli taka jest].
Sprawdź czy te opcje masz prawidłowo poustawiane