TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z WebCam

Problem z WebCam
« dnia: 19 Wrzesień 2010, 08:55:27 »
Witam, zainstalowałem win 7 64bit na laptopie asus F5N, komputer zaciągnął wszystkie aktualizacje oprócz USB 20, przez co nie dział kamerka internetowa. Sterowniki ze strony asusa do wisty nie chcą się zainstalować. Znalazłem na forum podobny temat http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=3791.0 ale w moim przypadku nie działa Gdzie zaleźć potrzebne sterowniki?

Odp: Problem z WebCam
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2011, 13:27:24 »
Minął rok ;) Może ktoś znalazł jeszcze jakieś rozwiązanie? Bo ja własnie walczę z tematem ale już się poddaje. Windows 7 Enterprise x32. W menadżerze urządzeń kamerka jest ale tylko tam. Sterowniki nie pomagają, każdorazowo jest error że nie można znaleźć kamerki. Pod xp problemu nie ma.
Windows 7 Build 7022