TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WMP12 zmiana domyślnego wyglądu

Offline Bartos

  • ***
  • 148
WMP12 zmiana domyślnego wyglądu
« dnia: 18 Wrzesień 2010, 16:42:09 »
Witam, czy ktoś z mądrych forumowiczów wie jak ustawić w Windows Media Player 12 domyślny widok Teraz odtwarzane? tak by uruchamiał sie podczas uruchamiania programu i nie trzeba by go ciągle zmieniać

dziękuje
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: WMP12 zmiana domyślnego wyglądu
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2010, 17:38:24 »
Jeżeli otworzysz jakiś plik przez kliknięcie na niego otworzy się teraz odtwarzane. A jak włączysz program przez ikonkę otworzy się biblioteka, w której możesz zbudować playlistę do posłuchania sobie teraz. Mi się wydaje, że to jest wygodne rozwiązanie i nie widzę sobie powodu, żeby komplikować życie.

Dobra po wykładzie proste rozwiązanie. (nie sprawdzałem, czy zadziała) robisz pustą playlistę, zapisujesz jako plik i sobie otwierasz jako skrót do odtwarzacza.

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: WMP12 zmiana domyślnego wyglądu
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2010, 18:08:38 »
ok dzieki, w sumie list utworów nigdy nie robiłem, zawsze przeciągałem interesujące mnie kawałki
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: WMP12 zmiana domyślnego wyglądu
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2010, 18:52:14 »
Najprościej dodać foldery do biblioteki Muzyka (w eksploratorze), wtedy po włączeniu odtwarzacza będziesz widział całą swoją muzykę.