TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows7 To jakiś koszmar

Windows7 To jakiś koszmar
« dnia: 11 Listopad 2010, 07:12:47 »
Witam.
   Mam nieciekawą sytuację. Następie chce powiedzieć, że laptopa mam od dwóch miesięcy i jest w nim wgrany orginalny Windows7.
 W temacie umieściłem  link do zdjęcia z mojego pulpitu jak ikony otwierają sie za pomocą opery.Doszło do tego gdy otwierałem pewien program i przypadkowo nacisnąłem ustaw jako domyślny. I proszę, co to wogóle ma być? Czy aby napewno windows powinnien tak sie zachować? No raczej nie.Bo gdy chce otowrzyć jakikolwiek plik, to otwiera się w tym przykładzie opera, a gdy już używam pomocy, ustaw za pomocą i wybieram dany plik otwierania, to staje się jako domyślny wszystkich plików.Przykład, otwieram skype za pomocą skype:D ponieważ  wcześniej skype widniał jako przeglądarka opera. I co?     
   Teraz to juz wszystko otwiera sie w skypie. Nierozumiem jak w windowsie7 wystepuje taki błąd.Acz kolwiek wiadomo że PC jego programy mają tendencje do ciągłych błedów. Dobrze że jest spolegliwy safari bo pracować na komputerach by się nie dało;) Ale to tak na marginesie :D
   Tylko korzystałem z windows7 jeden miesiąc a już jakieś błędy.
     Jeżeli macie jakieś rozwiązania co do tego błedu prosze o odpowiedzi.

          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f810ad8a7b4b98b9.html

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2010, 15:16:28 »
Przywróć system nie wiem jakim cudem ale skojarzyłeś rozszerzenie *.ink z operą to nie wina systemu tylko twojej obsługi komputera ;)

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2010, 07:50:35 »
Myślisz że nie próbowałem przywracanie systemu  :-\ W przywracaniu można cofnąć się o 4 dni, lecz ja się z tym spóźniłem.
 Możliwe że popsuły mi się klucze rejestru, choć to tylko moje założenie.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2010, 08:15:52 wysłana przez mega1234 »

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2010, 14:16:23 »
Spróbuj przywrócić system jeśli nie zadziała pozostaje tylko format.

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopad 2010, 14:31:25 »
odinstaluj operę, wyczyść rejestr Registry First AID pobierzesz go tutaj ftp2.avanquest.com/evaluation/Registry%20First%20Aid/7/registry_first_aid_7_us.exe a tutaj masz link do promocji aby miec wersję premium http://register.avanquest.com/ABSOFT/produits/Promotion/enregistrement_presse/register_cov_gd.cfm?idcgd=486

powinno pomóc.
daj znać czy pomogło.

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2010, 14:51:10 »
Nic z tego :/

Odp: Windows7 To jakiś koszmar
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopad 2010, 16:49:25 »
jest jeszcze jedna możliwość.. użyj combofix-a.. wiem, że to narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania ale może pomóc.. jeśli to nie pomoże to tak jak pisał Robert zostaje format..