TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows xp pirat a dodanie orginalnego klucza

Windows xp pirat a dodanie orginalnego klucza
« dnia: 08 Wrzesień 2010, 14:25:59 »
Mam pytanie mam Windows XP SP2 ENG z kluczem na wiele stanowisk. Aby po instalacji nie sciagac dwóch kilogramów aktualizacji z update i nie bawic sie z nlite wpadłem na pomysł aby:
1. sciagnąc piracka wersje systemu: Windows XP SP3/x86 Professional-August 2010- 700MB


Cytuj
Release Date :. August 2010
Program Type :. OS
Platform :. Windows XP
Language :. English
Image Type :. ISO

Updates :
Windows XP version 5.1 Build 2600
- Microsoft Windows Genuine
- All Microsoft Windows Official Updates
- windows media player 11 with all updates
- Internet explorer 8
- DirectX
- flash player 10.0.22.87
- All net Framework
- Windows XP
- Windows Media Player 11 for Windows XP
- Windows Malicious Software Removal Tool

2. W programie nlite zmienić klucz na orginalny i ponownie stworzyc obraz ewentualnie dodać kilka nowych aktualizacji

i Pytanie czy to da sie zrobic i czy klucz zadziała. Powtarzam mam windows XP sp2 wersja ANGIELSKA i tą którą sciągam tez jest wersja angielska.

PS. Programem nlite nie moge dodac niektórych rzeczy i nie chce mi sie w to bawic.

Prosze o odpowiedz;]

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Windows xp pirat a dodanie orginalnego klucza
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2010, 13:07:54 »
klucz z sp2 w sp3 nie chciał mi działać, gdy tworzyłem nlite z oryginalnej płytki(na sp2, ta sama płyta działało bez zarzutu)