TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

X-Man 2 Wolverine Revenge

X-Man 2 Wolverine Revenge
« dnia: 14 Wrzesień 2010, 15:33:41 »
Witam chcialbym sie poradzic gdyz nie potrafie sobie poradzic z ta gra, wiem ze sa gry ktora nie dziala na systemie win 7 ulti. 64x ale nigdzie nie znalazlem w necie zeby ta gra nie dzialala. Wiec tak gra wymaga directa 9.0 i kompatybilnosci z grafa moze to byc jedna z wielu przyczyn dlaczego nie dziala dobrze. Wiec tak moj problem wyglada tak gra sie wlacza do momentu wczytywania mentu (loading) zaczynaja wyskakiwac krzaczki graficzne... mozna powiedziec ze gra sie wlacza jednak bo chwili caly obraz rozmywa sie i nic nie widac i dalej nic nie da sie zrobic poniewaz co bym nie zrobil wyskakuje aplikacja zostala zamknieta. Mam nadzieje ze ktos z was moze bedzie w stanie mi pomoc.