TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Przesyłanie plików z PC z XP na laptop z 7

Przesyłanie plików z PC z XP na laptop z 7
« dnia: 07 Wrzesień 2010, 16:49:51 »
Witam wszystkich. :)  Problem jak w temacie. Chcę połączyć oba komputery bezprzewodowo za pomocą liveboxa, jednak pomimo wielu prób nie udaje mi się to. Stacjonarny łączy się adapterem TP-Link pod USB [do połączenia z internetem używam oprogramowania od TP-Linka - nie wiem czy to ma znaczenie ale wolę napisać na początku, natomiast laptop jak każdy laptop  ;) Jeżeli możecie to opiszcie co należy zrobić w takiej sytuacji (ustawienia połączeń i udostępnianie). Zdaję sobie sprawę, że temat "już był" a wujek Google nie gryzie ale starałem się zrobić sieć na wiele sposobów ale nie przyniosło mi to oczekiwanego efektu. Nawet Hamachi nic nie dało. Instrukcja 'step-by-step' była by mile widziana.
Pozdrawiam