TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Sierpień 2010, 12:28:13 »
Witam, ja mam znów taki problem że raz zainstalowałem aktualizację ...1033 przez którą miałem komunikat o nielegalnym systemie.
Odinstalowałem jak radziliście, aktywowałem i śmigało. Teraz po dłuższym czasie mam znów problem z komunikatem, co gorsza tej aktualizacji nie mam zainstalowanej i co jeszcze gorsze nie instalowałem od kilku dni żadnej. Skąd więc ten komunikat, jak go usunąć skoro nie wiadomo co go wywołało, a może nowa aktulizacja sprawdzająca wyszła? Pozdrawiam

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Sierpień 2010, 13:20:46 »
Z tego co wiem nie ma nowej aktualizacji a wspomniana ...1033 zmieniła status z opcjonalnej na ważną i mogła się zainstalować automatycznie chyba że wyłączyłeś aktualizacje. To może coś się rypło samo z siebie próbowałeś aktywować jeszcze raz?

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:05:27 »
Tzn. ta 1033 jest dalej w 'pomijanych' aktualizacjach tak że nadal mogę ją zainstalować więc pewnie się nie zainstalowała.
A co do aktywacji nie wiem czym wy aktywujecie ale ja mam plik taki: 7loader 1.5 (Windows 7 aktywator) ma 3,5MB. Mógłbyś coś polecić. Najdziwniejsze jest to że nic nie instalowałem w ostatnich dniach, a aktualizacje są na etapie tylko informowania (bez ściągania i instalacji bez mojej zgody)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:19:15 »
Aktywuj od nowa telefonicznie. Asior chyba dal najnowsze klucze, niezablokowane przez microsoft. Link w moim podpisie.

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:20:41 »
Czyli coś się rypło. Ja używam CHEW WGA v0.9 działa przed tą aktualizacją jak i po jej odinstalowaniu.

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:37:35 »
Hm no uruchomiłem go i po restarcie tapeta sama nie wróciła ale mogę już ustawić, czy to znak że zadziałało (nie mam na prawym dolnym rogu ekranu już napisu).

Edit: Raczej już nie ma problemów. Dzięki
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2010, 17:20:06 wysłana przez Axles »

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Sierpień 2010, 19:54:54 »
witam instalowałem chew i na poczatku bylo wszystko dobrze ale teraz znow mi znika tapeta i przy uruchamianiu aplikacji pisze o nieorginalności systemu

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Sierpień 2010, 20:04:52 »
Odinstaluj aktualizacje KB971033 i aktywuj system ponownie ;)

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Sierpień 2010, 09:17:08 »
No odinstalowalem i zainstalowałem znów chew 0.9 ale zobaczymy na jak dlugo na razie jest si dzieki

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Sierpień 2010, 09:45:40 »
No odinstalowalem i zainstalowałem znów chew 0.9 ale zobaczymy na jak dlugo na razie jest si dzieki

Ukryj tą aktualizację bo znów się może zainstalować :D

Odp: I się zaczęło, powiadomienie o <nie>Oryginalności systemu :D
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Wrzesień 2010, 12:31:41 »
Też taki problem mialem, od razu mowie działa tylko ten aktywator CHEW WGA v0.9. dzieki wielkie elooo