TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterownik

Sterownik
« dnia: 30 Sierpień 2010, 08:18:00 »
Witam, wczoraj zainstalowałem win7  32Bit mam problem z sterownikeim do karty graficznej ge force 7900gs
znalazłem kilka sterownikow mających poprawnie działąć ale tak nie jest gdy zainstaluje sterownik po ponownym urchomieniu komputera pojawia sie niebieskie tło i nic nie moge zrobić. Aby ponownie używać komputera muszę przejść na Tryb Awaryjny i usunąć sterownik.
Nie wiem czy to też nie jest spowodowanie tym iż nie zainstalowałem sterownika do płyty głównej może przez to sterownik do karty nie działą poprawnie.
Proszę od odpowieź jeżeli mam podać jeszcze jakieś szczegulne parametry komputera to proszę napisać

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Sterownik
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpień 2010, 12:00:59 »
A próbowałeś sterowników ze strony www.nvidia.pl? Pytam bo nie widzę wzmianki.

Odp: Sterownik
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpień 2010, 14:01:52 »
Z tej strony już probowałem i nic nie pomogło. :(

Odp: Sterownik
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2010, 07:37:22 »
a jakiej wersji win 7 używasz chodzi mi o (home,professional, ultimate itp)
ja mam nvidia gt220 i na wersji Ultimate nie było problemu
możesz spróbować zainstalować sterowniki z cd którą masz do kary tylko z trybem zgodności z xp
a później aktualizować stery możne znajdzie sam odpowiednie