TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Rejestracja bety kluczem po raz drugi

Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« dnia: 19 Styczeń 2009, 20:24:52 »
Mam takie pytanie, ponieważ nigdy wcześniej nie używałem wersji beta systemu od M$. Jak rejestrowałem bete kluczem, to mi powiedziało, że klucz sie przypisze do tego komputera. Czy to oznacza, że jeśli bedę chciał zmienic wersje na 64 bit (bo mam 32) to nie będe mógł, czy może bety mogą być rejestrowane różnymi kluczami na tym samym kompie kilka razy?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:30:43 »
Popros o nowy klucz jak nie bedzie pasował...do 21 chyba można...

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:40:57 »
tak sie zastanawiam czy nie mogliby zrobic tak ze kto ma oryginalną viste i jest zarejestrowany to dostał by seven za free lub poszlo by po kluczu z visty

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:42:48 »
Na tym samym kompie możesz nieskońconą liczbę razy rejestrować i wersję x86 i x64.

tak sie zastanawiam czy nie mogliby zrobic tak ze kto ma oryginalną viste i jest zarejestrowany to dostał by seven za free lub poszlo by po kluczu z visty

Na pewno tak nie zrobią, MS na pewno nie ma tyle kasy na takie rozdawnictwo, w końcu Vistę używa 20% użytkowników na świecie. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:45:19 »
słyszałem ze jak ktos ma home premium  to seven nie pojdzie , to prawda

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:46:40 »
bo nie bardzo wiem czy warto zasysac , a poza tym nie wiem jak to instalowac czy wyrzuci mi pliki czy to bedzie nakładka

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Styczeń 2009, 22:35:36 »
Na tym samym kompie możesz nieskońconą liczbę razy rejestrować i wersję x86 i x64.

Ok to dobrze

Offline TaS

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń 2009, 13:11:05 »
bladyuk , zassij i zacznij instalowac - wtedy zobaczysz co wykrzyczy - albo bedzie ze da rade uaktualnic system albo ze nie... wtedy jeszcze zawsze mozesz zrezygnowac z instalowania... ja nainstalowywalem na xp i przenioslo caly folder windowsa, documents and settings i program files do katalogu windows.old. Oczywiscie programy przestaly dzialac ale nie ma problemu z wyjeciem konkretnych plikow.
Przy okazji - na wszelki wez skopiuj gdzie mp3ki bo jest szansa ze sie "spsuja", po zainstalowaniu win7 pobierz uaktualnienie i dopiero po tym odpalaj mp3...
aha - nie wiem jak jest z uaktualnieniem visty wiec nie wiem czy programy ktore masz zainstalowane beda dzialaly...

pozdr

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Styczeń 2009, 15:40:25 »
[
Przy okazji - na wszelki wez skopiuj gdzie mp3ki bo jest szansa ze sie "spsuja", po zainstalowaniu win7 pobierz uaktualnienie i dopiero po tym odpalaj mp3...
aha - nie wiem jak jest z uaktualnieniem visty wiec nie wiem czy programy ktore masz zainstalowane beda dzialaly...

pozdr

proponuje przeczytac temat http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,376.0.html dotyczacy w7 i metatagow, bo o od nich sie "spsuja" w wmp ktory swoja droga jest bardzo fajny :)

pozdro

Offline andro_blax

  • *
  • 4
  • red power
Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Styczeń 2009, 18:14:26 »
jesli chodzi o klucz to zaden problem zajerestrowiac windows 7....za free do sierpnia 09

http://windows7.pl/aktualnosci/jak-legalnie-pobrac-windows-7-beta.html
-tutaj jest przeciez caly opis rejestracji !!!
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2009, 15:34:45 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Styczeń 2009, 18:32:19 »
[
Przy okazji - na wszelki wez skopiuj gdzie mp3ki bo jest szansa ze sie "spsuja", po zainstalowaniu win7 pobierz uaktualnienie i dopiero po tym odpalaj mp3...
aha - nie wiem jak jest z uaktualnieniem visty wiec nie wiem czy programy ktore masz zainstalowane beda dzialaly...

pozdr

proponuje przeczytac temat http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,376.0.html dotyczacy w7 i metatagow, bo o od nich sie "spsuja" w wmp ktory swoja droga jest bardzo fajny :)

pozdro

Jest na WU :)

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Styczeń 2009, 09:35:07 »
to rowniez jest tam napisane :P

Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Styczeń 2009, 10:11:40 »
Znów niektórzy userzy wykazali sie inteligencją . Jak dostaniesz klucz masz prawo instalować w nieskonczoność system na jednym komputerze który wybrałeś , sam klucz daje ci prawo do instalacji na 3 komputerach tak więc możesz legalnie intalowac ile chcesz na 3 kompach na tym samym kluczu . Dlaczego ludzie nie czytają regulaminów i licencji a potem wprowadzają innych w błąd ?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rejestracja bety kluczem po raz drugi
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Styczeń 2009, 10:14:30 »
Znów niektórzy userzy wykazali sie inteligencją . Jak dostaniesz klucz masz prawo instalować w nieskonczoność system na jednym komputerze który wybrałeś , sam klucz daje ci prawo do instalacji na 3 komputerach tak więc możesz legalnie intalowac ile chcesz na 3 kompach na tym samym kluczu . Dlaczego ludzie nie czytają regulaminów i licencji a potem wprowadzają innych w błąd ?

Bo myślą że wiedzą lepiej :)