TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z grami na Windows7

Problem z grami na Windows7
« dnia: 20 Sierpień 2010, 15:11:48 »
 :-\Otóż mam problem z grami :Drakensang,Mage Knight:Apocalypse,Conflict denied ops i bitwa o śródziemie 2(podstawka bez dodatku i z dodatkiem Król nazguli reagują tym samym błędem)

Bitwa o Śródziemie 2 :instalacja przebiega pomyślnie lecz po uruchumienie gry gra chwile się ładuje po czym wyskakuje error o tym że gra przestała działać i to wszystko poczym wyłącza się ten sam błąd pojawia się po włączeni mage knight apocalypse .

Drakensang i Conflict denied ops mają obie  jeszcze inny problem otóż gdy gra się uruchami pojawia się komunikat:

"Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znalezionod3dx9_35.dll."gra się zamyka

Mój sprzęt:
Procesor intel core i5 Cpu 760 @2,80 Ghz 2,796 Ghz
 4Gb ram
windows 7 home premium 64x
 
Wymagania gier kolejno do pierwszego zdania
Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Pentium 4 1,8 MHz, 512 RAM, kart grafiki 128 MB (GeForce 6800GT lub lepsza), Windows 2000/XP

Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP

Tak wiem że gry nie są kompatybilne z 7 ale czy da się zrobić by były kompatybilne? ???

Z góry dzięki za pomoc :)

p.s wszystkie gry są orginalne



Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2010, 15:28:10 »
Bitwa o Śródziemie 2 działa sprawnie na Windows 7 x64 dodatek też użyj dobrej witaminki ;)

Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2010, 16:52:00 »
Masz przeciez napisane w czym problem:

Cytuj
"Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_35.dll."gra się zamyka

Najnowszego DirectX sobie zainstaluj......


Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2010, 17:03:46 »
Tak to już jest jak się posta do końca nie przeczyta hydefromt70s ma rację ;)

Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2010, 17:31:21 »
Dzięki za odpowiedzi ale nadal niewiele czaje :-\

Masz przeciez napisane w czym problem:

Cytuj
"Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_35.dll."gra się zamyka

Najnowszego DirectX sobie zainstaluj....."
Tak to już jest jak się posta do końca nie przeczyta hydefromt70s ma rację "
tak tyle że w "komputerach " jestem kompletnie zielony i nie za bardzo wiem co to d3dx9_35.dll.
i nie wynika z tego że nie do końca czytam swoje posty a c do directX to mam najnowszego 9.0 z czerwca tego roku :-\

"Bitwa o Śródziemie 2 działa sprawnie na Windows 7 x64 dodatek też użyj dobrej witaminki "
nie bardzo wiem tęź co to "witaminki"więc prosze o wyrozumiałosć w tej kwesti :)


Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień 2010, 18:32:27 »
Skoro zainstalowałeś ten z czerwca i nie działa to zainstaluj ten DirectX dołączony do gry.

Offline B4rt

Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpień 2010, 07:20:07 »
Cytuj
nie bardzo wiem tęź co to "witaminki"więc prosze o wyrozumiałosć w tej kwesti

Witaminka- plik który umożliwi ci gre bez płytki na grze sciągniętej z internetu czyli poprostu crack (nie wiem czy nie dostane ostrzerzenia ;p). Na przyszłość wszystkie pliki które zaczynają się na d3dx9 to pliki dx9, w płycie z grą musi być instalator directX który ci pomoże, jeśli nie to możesz wpisać w googlach d3dx9_35.dll download albo samo d3dx9_35.dll i sciągniesz tylko ten 1 plik który możesz wkleić do folderu C:\Windows\System32.

Odp: Problem z grami na Windows7
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień 2010, 12:17:07 »
"Skoro zainstalowałeś ten z czerwca i nie działa to zainstaluj ten DirectX dołączony do gry."
no właśnie ten najnowszy był dołączony do gry ;D ale zrobiłem jego reinstal i jest git

B4rt-pobrałem to czego nazwy nie wolno wymieniać  (;D) i też jest git ;D

także wielkie dzięki wszystkim  za pomoc  :)