TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System Live - Ubuntu

Guest

System Live - Ubuntu
« dnia: 15 Sierpień 2010, 17:32:57 »
Zobaczyłem ciekawy artykuł na visa.pl (artykuł: http://www.vista.pl/porady/890_odzyskiwanie_plikow_za_pomoca_systemow_w_wersji_live.html), więc postanowiłem zrobić po kolei tak jak pisze.
Ale gdy nagrałem już na płytę ten program to nie chciała mi się uruchomić. Co mam zrobić aby to uruchomić.

Program pobrałem z tej strony co tam pisze, ale tylko plik:

Ubuntu 10.04PL Lśniący Lamparcik i386 (x86, wersja 32-bitowa) można pobrać:

* Zalecane ! (BitTorrent) ( tylko ten)
* serwer lustrzany 1 (FTP - ftp.vectranet.pl)
* serwer lustrzany 2 (FTP - ftp.tpnet.pl)
* suma md5 (HTTP)

Czy muszę pobrać wszystkie pliki, czy tylko ten jeden, wielkość tego pliku 27,5kb.

A może znacie jakiś inny program podobny do tego, tylko dobry.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Live - Ubuntu
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2010, 19:01:48 »
ty nagrałes ten plik na płyte ?  bAdz powazny - ten plik to plik dzieki ktoremu pobierzesz z torenta odpowiedni plik do wypalenia na płyte - zainstaluj najpierw np. utorrent a nastepnie otworz ten mały pliczek i czekaj az sie sciagnie.

Odp: System Live - Ubuntu
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpień 2010, 19:29:00 »
Zobaczyłem ciekawy artykuł na visa.pl (artykuł: http://www.vista.pl/porady/890_odzyskiwanie_plikow_za_pomoca_systemow_w_wersji_live.html), więc postanowiłem zrobić po kolei tak jak pisze.
Ale gdy nagrałem już na płytę ten program to nie chciała mi się uruchomić. Co mam zrobić aby to uruchomić.

Program pobrałem z tej strony co tam pisze, ale tylko plik:

Ubuntu 10.04PL Lśniący Lamparcik i386 (x86, wersja 32-bitowa) można pobrać:

* Zalecane ! (BitTorrent) ( tylko ten)

 :D kolejny fail HA HA HA
* serwer lustrzany 1 (FTP - ftp.vectranet.pl)
* serwer lustrzany 2 (FTP - ftp.tpnet.pl)
* suma md5 (HTTP)

Czy muszę pobrać wszystkie pliki, czy tylko ten jeden, wielkość tego pliku 27,5kb.

A może znacie jakiś inny program podobny do tego, tylko dobry.

Kolejny fail  :D
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2010, 20:09:27 wysłana przez robert79513 »

Guest

Odp: System Live - Ubuntu
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień 2010, 20:00:42 »
Za pózno.  ;D Już sam się dowiedziałem trochę długo to trwało ale doszedłem do tego czego chciałem. ;D

Temat Zamknięty.! A i jeszcze zapraszam do tamtych dwóch tematów bo jeszcze ich nie rozgryzłem. :-\