TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie mogę udostepnic partycji na hasło

Nie mogę udostepnic partycji na hasło
« dnia: 15 Sierpień 2010, 13:11:14 »
Mam dwa laptopy z win 7
Na jednym z nich chcę udostępnić partycję ale nie dla wszystkich i bez hasła ale dla danego użytkownika i na hasło
Tworze na nim konto i ustalam hasło. PPM na dysku i udostępnianie > Udostepnianie zaawansowane > udostepnic ten folder > nazwa udziału D > Uprawnienia i mam Wszyscy. usuwam to i daję Dodaj. Wpisuje Nazwe utworzonego uzytkownika i pokazuje NAZWALAPTOPA\NazwaUtworzonegoKonta

klikam oK

I teoretycznie powinienem z drugiego kompa teraz móc wejść po podaniu loginu i hasla. Niestety wyświetla się że nie mam uprawnień. I nie wiem co dalej. Pomóżcie proszę bo już szlag mnie trafia

firefighter1

Odp: Nie mogę udostepnic partycji na hasło
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2010, 11:49:01 »
na obu kompach powinny być te same konta z tym samym hasłem.

Odp: Nie mogę udostepnic partycji na hasło
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2010, 20:33:02 »
No i nic to nie daje. chce sie wbic z win7 na windowsa xp gdzie udostepnilem hatalog i dupa - nie masz uprawnien...