TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..

Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« dnia: 15 Sierpień 2010, 08:18:34 »
Witam Wszystkich otóż mam problem a nawet kilka..

Pierwszy to aktywacja 7 Ultimate x64 (pirat) do modelu Toshiba Satellite A305-S6916
proszę o pomocne linki z aktywatorami ;) podzięka z góry

Drugi Problem z którym się zmagam wprawdzie od zakupienia Laptopa czyli jakiś drugi rok..
otóż Do laptopów firmowych są dedykowane płyty instalacyjne z systemem operacyjnym
Ja niestety takiej płyty nie dostałem ale miałem instalkę (punkt przywracania) na wirtualnej partycji
którą sobie przez przypadek usunąłem przy reinstalce Visty x64 (nie wiedząc o istnieniu ale to już nie istotne..)

Moje pytania jest następujące..

1. Czy jest możliwość pobrania takiej płytki w jakimś formacie np. .ISO ??
2. Czy jest możliwość Zamówienia gdzieś u przedstawiciela takiej płytki ?? w języku PL
3. Jeśli jest czy znacie stronę gdzie mogę to zrobić (proszę o szczegóły = zielony w tym jestem).

Klucz Instalacyjny mam pod [EN] Vista Home Premium x64 chyba bo mi się już część naklejki starła od używania..
tak na marginesie Laptop zakupiony w USA. Proszę o pomoc.. Jeśli pomyliłem działy to proszę o przeniesienie do innego
i o poinformowanie mnie o tym na PW.

Odp: Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2010, 08:20:49 »
Użyj klucza z bloga i aktywacji telefonicznej.

Odp: Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpień 2010, 11:53:39 »
Użyj klucza z bloga i aktywacji telefonicznej.

a mógłbyś nieco jaśniej mi to wytłumaczyć ?

Odp: Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpień 2010, 14:01:08 »
Link na PW.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2010, 19:17:42 wysłana przez dziki314 »

Odp: Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sierpień 2010, 15:13:17 »
usunięte

To nie warez takie linki możesz wysyłać na pw.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2010, 08:11:56 wysłana przez Mirahz »

Odp: Aktywacja 7 [Toshiba] oraz..
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpień 2010, 14:58:47 »
1) Wpisz w google "win 7 loader" . Prościej się nie da;)

2) Do nowych laptopów nie dostajesz płytki recovery, tylko sam ją robisz po pierwszym uruchomieniu systemu;)