TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

uszczuplenie menu start

uszczuplenie menu start
« dnia: 24 Lipiec 2010, 09:49:01 »
Witam.
Czy jest opcja pomniejszenia Menu Start? Obojetnie, czy jest to program, czy taka opcja juz w "srodku" windows 7.
http://i25.tinypic.com/abtljl.png
Tak jak na screenie, chodzi mi zeby bylo w menu tylko to, co na czerwono zaznaczylem, ew. gdzies docisniete jeszcze to co na zolto. Sory za brak polskich znakow, jestem po formacie i dopiero z windows update sciaga mi sie spolszczenie :)
Pozdrawiam.

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2010, 10:42:07 »
Po pierwsze takie tematy do działu Użytkoawnie! Użyj Sunrise Seven.

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2010, 11:30:06 »
wybacz jestem nowy na forum , jakis moderator moze przeniesie

Wydaje sie ze zmienilem, zrobilem restart, a dalej jest szerokie :|
http://i32.tinypic.com/nlebuu.png

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec 2010, 12:23:02 »
Zmień opcje PL na EN wtedy się zwęzi ja tak mam ustawione i jest ok ;)

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2010, 12:59:58 »
tzn dokladniej gdzie? Ogólnie programu, menu start czy w windowsie? Bo z tego co napisałeś, rozumiem że menu start (w tym programie)?

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec 2010, 13:03:59 »
W programie Sunrise seven tam gdzie się ustawia szerokość masz wybór PL i EN ustaw na EN zastosuj i restart.

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipiec 2010, 13:54:57 »
zrobilem tak, po restarcie mialem taki sam wyglad, a samo przestawiło się z EN (en bylo przed restartem) na Własne, czy jakoś tak.

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec 2010, 16:44:27 »

Odp: uszczuplenie menu start
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipiec 2010, 19:08:31 »
Ten u mnie działa