TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z plikiem

problem z plikiem
« dnia: 11 Sierpień 2010, 19:34:35 »
Chciałbym się przywitać z wszystkimi na forum,jestem nowym użytkownikiem,który nie ma większego doświadczenia komputerowego,
dlatego postanowiłem poszukać pomocy wśród bardziej doświadczonych komputerowców.
Mój problem, to prawdopodobnie odinstalowany plik z systemu 32 po odinstalowaniu zablokowanego Winampa,po instalacji nowego nie ukazuje się skórka Winampa, tylko ewentualnie można odsłuchać plik muzyczny, po kliknięciu na niego z listy muzyki,nie odtwarza filmów ,tylko audio z włączonego filmu,po googlałem trochę i dowiedziałem się,że prawdopodobnie został odinstalowany plik MSVCR90 z systemu 32
sprawdziłem i faktycznie tego pliku nie ma,pobrałem z angielskiej strony i wkleiłem do katalogu ale bez skutku,okazuje się ,że również jest
ważna wersja pliku,szukam po necie już parę dni bez skutku,próbowałem przywrócić plik z płyt recovery ,ale płyty nie startują
plik i wersja wygląda następująco:MSVCR90 wersja 9.0.30729.4926 może ktoś z Was ma dostęp do wiadomości skąd tą wersję pobrać,
a może jakieś inne podpowiedzi za ,które będę wdzięczny,mój komp to ACER ASPIRE 64 bit Windows 7 Home.
Dziękuję za ewentualną pomoc i proszę o wyrozumiałość, bo nawet nie bardzo wiem czy proszę o pomoc we właściwym dziale tematycznym
danek

Guest

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2010, 10:40:27 »
Cytuj
próbowałem przywrócić plik z płyt recovery ,ale płyty nie startują
Po prostu cofnij system z partycji systemu

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpień 2010, 13:53:42 »
chyba za cienki jestem do przeprowadzenia takiej operacji,poza tym próbowałem dzisiaj skopiować ten plik z 7 od kolegi ,okazuje się ,że on tego pliku u siebie w w system 32 nie ma a Winamp chodzi bez zastrzeżeń,nic już z tego nie rozumiem >:(

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpień 2010, 16:50:46 »
Odinstaluj Winampa wyczyść rejestr CCleanerem zrób uruchom komputer ponownie zainstaluj Winampa i napisz czy problem nadal występuje.

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sierpień 2010, 18:52:33 »
Zrobiłem jak poradziłeś,jednak problem pozostał,  po instalacji nowego Winampa na górze ekranu w czerwonej ramce jest napis po angielsku
"Script Failure. Press left mouse button to continue.Guru Meditation 001C.003803C7.3 Null object called /Big Bento/scripts/mainmenu,maki
wcisnąłem lewy przycisk myszy by kontynuować,zgonie z zaleceniem,jak się domyślam,ale wtedy komunikat znika i nic sie dalej nie dzieje,czyli jest tak jak przedtem.

Guest

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2010, 09:33:51 »
Wcześniej Winamp chodził dobrze czy od razu po pierwszej instalacji były już problemy ???
Jeżeli było dobrze, a pózniej wystąpiły te problemy cofnij system z partycji systemu, jak nie wiesz jak napisz, napisze ci.
Lub czysta instalka.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień 2010, 13:08:15 »
Proszę trzymać się tematu! Posty nie związane z tematem zostały usunięte!
sCooBy^
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień 2010, 15:19:30 »
Chodził bez problemu,problem wystąpił kiedy przy włączonym Winampie kliknąłem na internetowe stacje radiowe w poszukiwaniu muzyki,wtedy się zawiesił i nie dał się wyłączyć żaden sposób,mysz nie reagowała,wyłączyłem komputer na siłę przyciskiem i wtedy to się stało następne uruchomienie już bez skórki i z tym komunikatem,próbowałem przywrócić system ale przywracało mi tylko do punktu po tym zdarzeniu,czyli jakaś inna instalacja,nie wiem czy cofnięcie systemu partycji to to samo co przywracanie systemu,bo to drugie nie przyniosło efektów:))

Guest

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień 2010, 21:17:40 »
Znalazłem coś ze zgodnością systemu było pod tym moim wątkiem ale admin usunął.
Zobacz w tym programie na właściwości i tam powinna być chyba zgodność z systemem.

Odp: problem z plikiem
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Sierpień 2010, 09:51:57 »
Problem usunięty,dziękuję Wszystkim za zainteresowanie tematem,skopiowałem rozpakowanego Winampa ze starego PC na laptka i wgrał się bez żadnych problemów i chodzi idealnie,ale to nie zmienia faktu,że i tak nie bardzo rozumiem co było powodem kłopotów,być może jak pisze Kamo,problemy ze zgodnością :)
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2010, 20:44:00 wysłana przez danek »