TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Win7 nie instaluje sterownikow

Win7 nie instaluje sterownikow
« dnia: 07 Sierpień 2010, 15:18:00 »
Mam pewien problem prawdopodobnie z systemem. a wiec calkiem niedawno byla u mnie burza i niestety wyladowanie spalilo mi router oraz niestety karte sieciowa i grafike. i tu jest moj problem poniewaz posiadam liveboxa TP lecz nie da sie go zainstalowac w zaden sposob. sterowniki napewno byly dobre. Z kolei przy instalacji recznej (aktualizuj sterownik) wyskakuje blad  : system windows rozpoczal instalowanie tego sterownika, ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go. Niemozna odnalezc pliku.
niestety z braku sieciowki musze podlaczyc go pod usb lub wifi ale z oboma jest dokladnie taki sam blad. do tego posiadam jeszcze inny adapter wifi Belkina ale blad jest taki sam.
Caly sprzet natomiast na win XP smiga wiec uszkodzenie raczej nie wchodzi w gre.

Win 7 Enterprise 64 .

niestety chcialbym uniknac formata i reinstalki systemu a uszkodzenie plyty glownej chyba odpada skoro reszta chodzi bez zmian. jesli ktos ma jakies pomocne info albo porade lub spotkal sie z podobnym problemem niech napisze. bede wdzieczny. pozdrawiam.

Odp: Win7 nie instaluje sterownikow
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:25:36 »
Wydaje mi się że przez to wyładowanie mógł się system sypnąć przeskanuj dyski żeby sprawdzić czy nie zawierają błędów to jedyne co mi przychodzi do głowy. Można jeszcze spróbować ręcznej instalacji sterowników.

Odp: Win7 nie instaluje sterownikow
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2010, 15:45:28 »
recznej instalacji probowalem , no oczywiscie jesli mamy takie samo rozumienie tego pojecia :D no jesli nie poradzie sobie z tym do wieczora to pewnie zabiore sie za formata. narazie ciagle walcze.