TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

logitech nano v550 przeglądarki WWW środkowy przycisk

logitech nano v550 przeglądarki WWW środkowy przycisk
« dnia: 02 Sierpień 2010, 20:42:55 »
Witam forumowiczów.
Posiadam myszke Logitech nano v550(http://www.logitech.com/en-za/mice-pointers/mice/devices/4611). Pod systemem windows xp działała ok. Natomiast po zmianie komputera (aktualnie posiadam lenovo y530) i zainstalowaniu windowsa 7 64 bitowej wersji, nie moge jej skonfigurować. Głównie chodzi mnie o ustawienie funkcji dla tzw. "trzeciego" przycisku. Dawniej działał on jako "środkowy" przycisk, znaczy w każdej przeglądarce klikając na link na stronie środkowym przyciskiem otwierał go w nowej karcie, teraz, nawet po zainstalowaniu oprogramowania logitecha do myszki, tzw. SetPoint'a i ustawienia funkcji na "środkowy przycisk", jedyne co się dzieje to aplikacja na która klikam ustawia sie w tle (po kliknięciu aktywną staje się aplikacja używana chwile wcześniej). Może ktoś wie gdzie mogę to ustawić, gdyż nie ukrywam, że przeglądanie internetu bez możliwośći otwierania w nowej karcie linków klikniętych trzecim przyciskiem jest troche męczące. Dodam, ze sprawdzałem jeszcze kilka innych, nie markowych myszek i każda po kliknięciu środkowym przyciskiem zachowuje się tak samo jak logitech. Załanczam zrzut z ustawień mychy. Za wszelkie pomocne rady z góry dzięki
sławek