TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dziwny problem z GTA IV i nie tylko

Odp: Dziwny problem z GTA IV i nie tylko
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Sierpień 2010, 15:20:01 »
miałem identyczny problem z Geforce 9600 GSO zmień odświeżanie monitora na 60 Hz

PS. wydaje mi się że karta nie obsługuje rozdzielczości twojego monitora i dlatego masz takie "mrowienie" sprawdź na pudełku karty graficznej jakie rozdzielczości obsługuje
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2010, 15:26:23 wysłana przez popuri11 »

Offline Ediss

Odp: Dziwny problem z GTA IV i nie tylko
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Sierpień 2010, 15:37:11 »
chyba że masz PC to możesz sam wymienić jak wiesz jak ;D ;D

Nie rozumiem tego :P. Z oddaniem karty czekam do jutra, bo chcę sobie pograć w demo Mafii II, a karta w serwisie może siedzieć nawet 2 tygodnie. A dlaczego miałbym nie wiedzieć jak ją wyjąć xD? Po za tym, tu nie chodzi o wymianę.

Guest

Odp: Dziwny problem z GTA IV i nie tylko
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Sierpień 2010, 19:04:29 »
Przeczytaj opis w google.pl  -  PC = komputer  ;D

Jeśli oddasz do serwisu powiesz im co chodzi to nic innego nie zrobią tylko wymienią kartę

firefighter1

Odp: Dziwny problem z GTA IV i nie tylko
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Sierpień 2010, 11:58:17 »
zarządzanie komputerem- usługi- Dziennik zdarzeń - ustaw wyłącz (jak wyskoczy że inne usługi powiązane to OK)- restart i powinno nie przycinać.

Offline B4rt

Odp: Dziwny problem z GTA IV i nie tylko
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Sierpień 2010, 14:34:08 »
Patche jakieś instalowałeś? Gra na v. 1.0 u mnie na kompie też przycinała przy zakrętach (w sumie tylka przy zakrętach) po instalacji patcha 1.1 problem zniknął. Oczywiście polecam zainstalowanie nowszych patchów :D