TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

PROBLEM: samoinstalacja "niewidzialnego" monitora

PROBLEM: samoinstalacja "niewidzialnego" monitora
« dnia: 20 Lipiec 2010, 18:25:40 »
Witam,

Posiadam Windows 7 Professional 64 bit PL oraz Gigabyte GF GTX 275 problem polega na tym że moja karta ma wadę fabryczną jak cała seria gigabyte i jestem zmuszony wyświetlać obraz przez wejście na karcie HDMI.

Mój problem wygląda tak:
zainstalowałem Win 7, wszystko spoko póki nie zainstaluje sterowników z nvidii, wtedy z monitorem dzieją się cuda, mianowicie pokazuje mi że mam 2 monitory:
1. Samsung T220
2. Rodzajowy monitor

wszystko byłoby spoko gdyby ten rodzajowy monitor nie wyświetlał swojego pulpitu w innej rozdzielczości po prawej stronie od razu gdy kończy się rozdzielczość monitora samsung. Przez to kursor mi ucieka na prawo i np. gra w gry typu settlers gdzie obraz przesuwa się kursorem przy krawędzi jest niemożliwa bo zamiast wykryć krawędź monitora samsung kursor ucieka mi gdzieś dalej w "niewidzialną" przestrzeń.

w momencie gdy zaraz po uruchomieniu komputera usunę ten "niewidzialny" monitor i wyświetla mi jeden pulpit i są krawędzie z każdej strony wszystko jest OK, ale problem powtarza się po ponownym uruchomieniu komputera i jakoś nie mam ochoty bawić się z tym za każdym razem :)

Proszę o pomoc, co zrobić żeby windows 7 nie pokazywał mi "niewidzialnego" monitora i nie instalował mi go automatycznie po każdym uruchomieniu komputera?

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.